Zamknij

Krzysztof Jackowski o najnowszej wizji dla Polski: "To może być niebezpieczne dla naszego kraju"

05.10.2020 10:05
Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/ East News

Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube zdradza swoje wizje. Tym razem najpopularniejszy polski jasnowidz opowiedział, co czeka Polskę w nadchodzących miesiącach. Czego możemy się spodziewać?

Krzysztof Jackowski w najnowszej wizji zdradził, co czeka Polskę. Jasnowidz z Człuchowa na swoim kanale na YouTube zdradził, co przyniosą jesienne miesiące dla Polski. Według Jackowskiego pewne działania polityczne mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego kraju.

"Zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowski, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne" - zdradził enigmatycznie Jackowski.

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków za granicą: "Powinniśmy się pilnować w Europie

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polskę w jesiennych miesiącach

We wcześniejszej wizji jasnowidz z Człuchowa zwracał uwagę na Polaków mieszkających za granicą, którzy jego zdaniem nie powinni teraz podróżować. Jackowski twierdzi, że w okresie pandemii osoby mieszkające za granicą nie powinny się przemieszczać, gdyż mogą mieć trudności z ponownym dotarciem do swojego miejsca.

Oczywiście przepowiednie Jackowskiego należy traktować z dystansem, choć warto podkreślić, że jasnowidz pomagał nie raz policji i prokuraturze, a jego działania okazały się skuteczne. W 2011 roku został zaangażowany przez krakowską prokuraturę  jako specjalista w sprawie o kryptonimie „Skóra”, dotyczącej zabójstwa 23-letniej studentki religioznawstwa.  Rzecznik krakowskiej prokuratury okręgowej wyjaśnił, że uzyskane od Krzysztofa Jackowskiego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl