Zamknij

Krzysztof Jackowski o pogodzie na lato 2021. Zdradził, kiedy nadejdą upały

27.05.2021 13:10
Krzysztof Jackowski
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski zdradził, kiedy możemy spodziewać się nadejścia cieplejszych dni. Choć majowa pogoda nie rozpieszcza Polaków, jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że już wkrótce do kraju napłyną prawdziwe upały.

Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo na YouTube porusza wiele tematów, które mogą interesować jego obserwatorów. Jasnowidz z Człuchowa skupia się na światowych konfliktach, przewiduje nowe regulacje związane z pandemią COVID-19, zapowiada kryzysy i katastrofy naturalne. Oprócz tego jasnowidz Jackowski chętnie odpowiada na pytania zadane przez widzów.

W jednym z ostatnich filmów Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę na kwestie pogody. W tym roku kwiecień i maj nie rozpieszczały Polaków - przez większość czasu padał deszcz, a ciepłe dni zdarzały się niezwykle rzadko. Czy letnie miesiące będą równie kapryśne?

Zobacz także:  Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję. Zdradził, kiedy nadejdzie czwarta fala pandemii

Krzysztof Jackowski o pogodzie na lato: "Upał będzie ostry"

Jasnowidz zdradził, kiedy nadejdzie dobry czas na wzięcie urlopu. Jak twierdzi Krzysztof Jackowski, prawdziwe upały przypłyną do Polski dopiero w lipcu i sierpniu. Mężczyzna nie przewiduje, żeby czerwiec był ciepły - towarzyszyć nam będą wtedy raczej deszcze i brzydka pogoda.

- Moja znajoma jeszcze zimą pytała mnie, jakie będzie lato. I przypomniała mi to niedawno, co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne. I jest. Powiem wam tak: lato z powodu lipca i sierpnia kojarzy mi się tak: prawdziwe lato będzie krótkie i upalne. Upał będzie ostry. I potem ponownie wrócą deszcze i brzydkie pogody. Jak zaczną się upały, to cieszmy się tym okresem - powiedział Krzysztof Jackowski.