Zamknij

Krzysztof Jackowski o rekonstrukcji rządu. Zaskakująca wizja jasnowidza

22.09.2020 12:55
Krzysztof Jackowski
fot. Michal Wozniak/East News

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, wielokrotnie udowodnił, że jego wizje się sprawdzają. Ma na koncie mnóstwo rozwiązanych spraw kryminalnych, a nawet przepowiednie dotyczące pogody. Tym razem wizjoner podzielił się przepowiednią dotyczącą polityki i rekonstrukcji rządu. Jego zdaniem zmiany nie będą wielkie, ale powrót jednej osoby może być bardzo zaskakujący.

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, który zasłynął wieloma trafnymi przepowiedziami. Z jego pomocy od lat korzysta wielu ludzi, poszukujących odpowiedzi na trudne pytania, a także detektywi i policja, którzy zgłaszają się z prośbą o wsparcie w wyjaśnieniu kryminalnych zagadek. Jackowski przepowiada pogodę i nietypowe zjawiska atmosferyczne, bardzo często też komentuje też bieżące sprawy polityczne czy gospodarcze. Jego najnowsza wizja dotyczy rekonstrukcji rządu.

Jak zauważa jasnowidz z Człuchowa, zmiany w rządzie wcale nie będą zbyt duże, choć wśród polityków prawicy ujawnia się coraz więcej konfliktów i nierozwiązanych spraw.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski ma wstrząsającą wizję na jesień. "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"

Krzysztof Jackowski: wizja o rekonstrukcji rządu

- Mam wrażenie, że w rządzie jest coraz więcej zaszłości i mają oni do siebie wzajemnie pretensje. Rekonstrukcja nie będzie jednak aż tak duża, mam wrażenie, że trzy-cztery osoby mogą zostać zmienione, natomiast premierem nadal będzie Mateusz Morawiecki" - zdradza Krzysztof Jackowski w wypowiedzi dla SE.pl. Co ciekawe, wizjoner w przepowiedni widzi Beatę Szydło. Nie jest jednak do końca pewien, jaka rola jej przypadnie. Nie wyklucza, że wróci ona do rządu.

- Myślę, że jest to możliwe, choć raczej nie na funkcję premiera. To by było nieco dziwne, gdyby Beata Szydło została szefem rządu, biorąc pod uwagę fakt, że trzy lata temu przestała być premierem - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Czy przepowiednie Jackowskiego sprawdzą się? Z pewnością przekonamy się niebawem. Jak wiadomo, od kilku dni w obozie prawicy pojawiło się wiele sporów - to za sprawą tzw. "piątki dla zwierząt". Praca nad ustawą ujawniła rozbieżności pomiędzy politykami Kaczyńskiego, Ziobry i Gowina. Skutki podziału mogą być bardzo zaskakujące.

RadioZET.pl/SE.pl/AS