Zamknij

Krzysztof Jackowski o szokujących zmianach w polskiej polityce. "PiS może się zapaść"

20.08.2020 15:50
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Krzysztof Jackowski to jasnowidz specjalizujący się w poszukiwaniu osób zaginionych i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Czasem jednak dzieli się przepowiedniami także na inne tematy. Tym razem zdradził, co czeka nas w najbliższym czasie w polskiej polityce.

Krzysztof Jackowski, znany także jako jasnowidz z Człuchowa, zdobył sławę, wielokrotnie pomagając policji w poszukiwaniu zaginionych osób. Choć mężczyzna od lat specjalizuje się w sprawach kryminalnych, coraz częściej dzieli się także innymi wizjami. Jackowski mówi o polskiej polityce, stosunkach międzynarodowych, bieżących tematach społecznych i gospodarczych. Nieraz udowodnił, że jego przepowiednie się sprawdzają.

Jasnowidz regularnie prowadzi audycje na swoim kanale na YouTube, podczas których opowiada o najnowszych wydarzeniach i swoich przeczuciach na przyszłość. Ostatnio ważnym tematem, który skupia uwagę Polaków, są rezygnacje w rządzie. W poniedziałek dymisję złożył wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński, a we wtorek szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski oraz wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. W czwartek ze swojego stanowiska zrezygnował także Jacek Czaputowicz, minister spraw zagranicznych. Co o tych wydarzeniach myśli jasnowidz Jackowski?

Zobacz także:  Krzysztof Jackowski opowiedział o przerażającej wizji. Mówi o zamachu. "To wisi na włosku"

Krzysztof Jackowski przewiduje koniec PiS

Krzysztof Jackowski nie wróży dobrze rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem jasnowidza w najbliższym czasie partia rządząca może zmierzyć się z poważnym problemem.

- PiS zacznie mieć problemy, pękać. Być może stoimy przed pierwszym momentem, w którym w jakimś procesie, w jakimś czasie PiS może się zapaść. Może się podać rząd do dymisji. Nie mówię, że to się stanie za tydzień, miesiąc czy dwa. Zaczyna się w moim poczuciu to, że PiS zacznie już pękać i mogą być różne sytuacje zaskakujące w rządzie. Łącznie z panem Morawieckim - zapowiedział Jackowski.

Myślicie, że ta wizja ma szansę się spełnić?