Zamknij

Krzysztof Jackowski opowiedział o młodszej o 19 lat żonie. "Miałem z tego powodu kompleksy"

14.09.2020 10:19
Krzysztof Jackowski
fot. Michał Woźniak/ East News

Krzysztof Jackowski jest w szczęśliwym małżeństwie z ukochaną Kasią, która jest młodsza od niego o 19 lat. Jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradził m.in. jak się poznali. Wyjaśnił też, że miał spore kompleksy w związku z różnicą wieku.

Krzysztof Jackowski jest w szczęśliwym związku z 19 lat młodszą żoną Kasią. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedział o ich relacji. Jasnowidz z Człuchowa poznał 38-letnią Kasię dzięki swoim wizjom. Pierwsze spotkania pary były przyjacielskie.

"No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to, co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa" - wspominała Katarzyna Gliszczyńska w "Dzień Dobry TVN".

Krzysztof Jackowski opowiedział o związku z 19 lat młodszą żoną. "Miałem z tego powodu kompleksy"

Krzysztof Jackowski zdradził, że początki ich znajomości łatwe nie były. Jasnowidz z Człuchowa miał duże kompleksy, mając u boku sporo młodszą żonę. Bał się opinii ludzi, którzy pomyślą, że Kasia jest jego córką.

"Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem 'nie'. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę - że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: 'Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu" - podkreślał Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Na szczęście różnica wieku w ich związku nie jest już żadną przeszkodą. Para świetnie się dogaduje ze sobą, z kolei żona Jackowskiego współpracuje z nim, umawiając mężowi spotkania z klientami i odbiera rzeczy osobiste zaginionych osób, które są potrzebne Jackowskiemu.

Katarzyna jest drugą żoną Krzysztofa Jackowskiego. Z pierwszą żoną jasnowidz ma dwójkę dzieci, jednak kobieta odeszła od rodziny. Z Katarzyną Gliszczyńską Krzysztof Jackowski ożenił się 15 października, 2014 roku w Człuchowie. Razem napisali książkę "Zmarli mówią".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl