Zamknij

Krzysztof Jackowski opowiedział o przerażającej wizji. Mówi o zamachu. "To wisi na włosku"

10.08.2020 12:30
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Krzysztof Jackowski w jednym z najnowszych wideo na YouTubie opowiedział o kolejnej wizji. Przyszłość według Jackowskiego nie będzie kolorowa. Jasnowidz zdradził, za kilka tygodni może mieć miejsce pewien zamach. Co ma na myśli?

Krzysztof Jackowski opowiedział o kolejnej wizji. Świat czeka zamach

Krzysztof Jackowski aktywnie działa naYouTube, gdzie na swoim kanale publikuje filmy związane z kolejnymi wizjami. A te niestety nie napawają optymizmem. W najnowszych materiałach jasnowidz sugeruje, że niedługo po tragedii w Bejrucie, świat czeka kolejny kryzys. Przypomnijmy, że eksplozja w Libanie zniszczyła ogromną część miasta. Zginęło 150 osób, a pięć tysięcy zostało rannych. Przyczyną miały być zaniedbania i  wypadek w trakcie prac w porcie, w którym znajdowały się olbrzymie ilości niebezpiecznych chemikaliów, Krzysztof Jackowski otwarcie mówi jednak o zamachu. Mało tego, znany jasnowidz przepowiada kolejne nieszczęście.

"Ja uznaję to jako zamach, to na pewno była prowokacja. Będzie jeszcze jedna próba, wydaje mi się, że jeszcze w tym miesiącu. Wcale nie musi ona być w Libanie. Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy... Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać” - podkreślił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa zapowiada, że kolejna tragedia może być związana z pandemią koronawirusa. Wydarzenia, o których mówi Jackowski, mają nadejść lada chwila.

"Poważnego wydarzenia, które być może czeka za drzwiami. Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy... (...) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna" - wyjaśnia jasnowidz i dodaje:

"To jest bliskie... W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi” - podkreślił.

Krzysztof Jackowski: Kolejna tragedia związana będzie z... wodą

Krzysztof Jackowski w kolejnym wideo poszedł o krok dalej i wyjaśnił, że tragiczne wydarzenia mogą mieć też związek z ...wodą i statkami.

"Druga prowokacja powinna być szybko. Kojarzy mi się słowo śluza. Chodzi o wodę. Statki, śluza… Dwa statki obok siebie i jeden oddalony trochę. To będzie druga prowokacja, która też nie zostanie podjęta, ale będzie o to pewna awantura" - powiedział Krzysztof Jackowski.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl