Zamknij

Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich finansach. Wiadomo, ile zarabia słynny jasnowidz

06.07.2020 08:36
Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym jasnowidzem w Polsce. Jackowski, który pomógł w rozwiązaniu wielu spraw kryminalnych, nie ma problemu z mówieniem o swoich zarobkach. Jasnowidz z Człuchowa z rozmowie z Przemysławem Lewickim, autorem książki "Jasnowidz Jackowski" zdradził, ile zarabia.

Krzysztof Jackowski opowiedział o finansach. Ile zarabia najsłynniejszy polski jasnowidz?

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy jasnowidz w Polsce znany jest ze swojego zaangażowania w wiele spraw kryminalnych. Włączył się w poszukiwania m.in. Piotra Woźniaka-Staraka czy zaginionego Kacperka. Jasnowidz nie ma problemu z tym, żeby otwarcie opowiadać o swoich zarobkach.

W rozmowie z Przemysławem Lewickim, autorem książki "Jasnowidz Jackowski" zdradził m.in. jakie są oficjalne stawki za jasnowidzenie. Działalność Krzysztofa Jackowskiego zarejestrowana jest jako usługi paranormalne. Jasnowidz za jedną wizję dostaje 200 złotych. Aby wizja się odbyła, Jackowski potrzebuje rzeczy zaginionego, zdjęcia i t-shirtu. Rodzina zaginionego nie może być w tym czasie obecna, musi na 30 minut opuścić budynek, w którym odbywa się wizja.

Krzysztof Jackowski zawsze też informuje najbliższych zaginionego, że może się mylić.

"Gdybym faktycznie powiedział, ile zarabiam, zostałbym wyśmiany. Miesięcznie rozwiązuję pięć, sześć spraw, choć zdarza się, że tylko dwie. Różnie to bywa. Najwięcej zleceń jest latem, ponieważ ludzie wyjeżdżają na wakacje, kąpią się w morzu, jeziorach, rzekach. Losowych zdarzeń jest wtedy więcej - i o wypadek nietrudno" - podkreśla jasnowidz w rozmowie z Przemysławem Lewickim.

Krzysztof Jackowski zdradził, jakie ma podejście do pieniędzy. Finanse nie są dla niego najważniejsze

Krzysztof Jackowski podkreśla też, że w jego branży można zarobić więcej, nawet 10 tysięcy za jedną wizję. Dla jasnowidza z Człuchowa pieniądze nie są jednak najważniejsze. Być może dlatego, że sam pochodzi z ubogiej rodziny.

"Wiem, że są osoby, które zajmują się poszukiwaniami i biorą za to kilkanaście tysięcy złotych. [...] Natomiast, gdybym wziął od kogoś 10 tysięcy i nie wyjaśnił sprawy, to na pewno skrzywdziłbym tę osobę. Może takie podejście wynika z tego, że wywodzę się z ubogiej rodziny. Według mnie duże pieniądze budzą wielką odpowiedzialność. A w jasnowidzeniu trudno o odpowiedzialność, bo podczas wizji kieruję się poczuciem" - wyjaśnia Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz nie narzeka jednak na swoje zarobki i ma wielki szacunek do pieniędzy. Jeździ 17-letnim mercedesem, pracuje na laptopie, wziętym na firmę, a wyremontowanie mieszkania zajęło mu pięć lat. Krzysztof Jackowski udziela się też na YouTube, na swoim kanale - "Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Pikio.pl