Zamknij

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków za granicą: "Powinniśmy się pilnować w Europie"

02.10.2020 10:26
Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/ East News

Krzysztof Jackowski ma nową wizję. Jasnowidz z Człuchowa tym razem nie ma dobrych wieści dla Polaków mieszkających za granicą. Jego zdaniem obecna sytuacja pandemii koronawirusa nie sprzyja przemieszczaniu się. Jackowski zdradził, że warto trzymać się swojego miejsca po to, aby potem nie mieć problemów z dotarciem. Nawiązał też do wprowadzania przez europejskie kraje stanów wyjątkowych.

Krzysztof Jackowki na nagraniu YouTube podzielił się z fanami najnowszą wizją. Tym razem apeluje do Polaków za granicą, a dokładniej do tych, którzy pracują na terenie całej Europy. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, pandemia koronawirusa nie jest najlepszym czasem na przemieszczanie się.

"Powinniśmy się pilnować w Europie. Jeśli ktoś ma pracę, to powinien się jej teraz trzymać. Nie jeździć, nie podróżować. Trzymać się swojego miejsca, żeby nie mieć problemów z dotarciem" - powiedział Jackowski na nagraniu.

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków za granicą: "Powinniśmy się pilnować w Europie"

Krzysztof Jackowski nawiązał też do wprowadzania stanów wyjątkowych w europejskich krajach. Warto podkreślić, że Czechy i Słowacja w związku z nasilającymi się przypadkami zarażenia  koronawirusem wprowadziły stan wyjątkowy w swoich krajach.

"Te stany wyjątkowe mogą się powtarzać. Możemy być przyzwyczajani do określenia stan wyjątkowy, z tego względu, że jeżeli miałoby dojść do mobilizacji, do trzymania obywateli w garści w konkretnych państwach, wówczas w stanie wyjątkowym można decydować w szerszej mierze o decyzyjności, naszej wolności, o naszym wyborze, chociażby wyjazdów" - wyjaśnił Krzysztof Jackowski.

Posłuchaj podcastu