Zamknij

Krzysztof Jackowski ma piękną żonę. Jest od niego młodsza o 19 lat [FOTO]

07.08.2020 16:08
Krzysztof Jackowski z żoną Katarzyną
8 Zobacz galerię
fot. WLODEK STUDZINSKI/East News

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa, który pomaga policji i wygłasza przepowiednie. Jak wygląda jego życie prywatne? Czy Krzysztof Jackowski ma żonę i dzieci? Oto co wiadomo o rodzinie popularnego jasnowidza.  

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa, którego przepowiednie elektryzują ostatnio całą Polskę. Zanim założył kanał na YouTube był znany głównie z wyjaśnianiu zawiłych spraw kryminalnych. Z jego usług korzysta policja oraz mnóstwo osób, które znalazły się w beznadziejnym położeniu. 

Człuchowski wizjoner zdobył sławę i renomę, a więc zawodowo może czuć się spełniony. Czy tak samo wygląda jego życie prywatne? Mało kto wie, że Krzysztof Jackowski ma żonę i jest ojcem dwójki dzieci. Jego bliscy nie są osobami publicznymi, ale jasnowidz chętnie opowiada o nich w wywiadach. 

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę. Powiedział, kiedy i gdzie zacznie się konflikt

Krzysztof Jackowski - jak wygląda żona jasnowidza z Człuchowa? 

57-letni Krzysztof Jackowski ma żonę oraz syna i córkę z poprzedniego małżeństwa. W październiku 2014 roku jasnowidz poślubił młodszą o 19 lat Katarzynę Gliszczyńską. Urocza mieszkanka Debrzna przyszła do niego kiedyś po poradę. Krzysztof Jackowski zobaczył w myślach, że kobieta wkrótce znajdzie mężczyznę swojego życia. Nie przewidział jednak, że chodziło o niego.

Katarzyna jest drugą żoną Krzysztofa Jackowskiego. Pierwsza - Elżbieta - odeszła od niego lata temu, zostawiając go samego z dziećmi. Jasnowidz bardzo to przeżył. 

Jak mnie żona zostawiła, to zostałem sam z dnia na dzień. Całkiem mi się wtedy życie przewróciłoByłem zajęty pracą, nie potrafiłem prać, gotować, sprzątać. Pierwsze dni były niezwykłe. Adrian jeszcze nie chodził do szkoły, Monika już tak. Pamiętam, jak bałem się spać, żeby mi Monika na lekcje nie zaspała - wspominał Jackowski w "Gazecie Pomorskiej".

Wcześniej jasnowidz i jego pierwsza żona przeżyli śmierć córki. 

Od przeszło dziesięciu lat Krzysztof Jackowski jest w szczęśliwym związku z Kasią. Razem wydali książkę zatytułowaną "Zmarli mówią". Nie mają wspólnych dzieci, ale jasnowidz jest dla córki Kasi jak ojciec. 

W 2013 roku Krzysztof Jackowski został dziadkiem. Na świat przyszła jego wnuczka, Magdalena. 

Posłuchaj podcastu