Zamknij

Jasnowidz Jackowski przepowiada III Wojnę Światową. Wie, co stanie się z Polską [WIDEO]

10.07.2020 17:10
Jackowski przepowiada wojnę
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Jasnowidz Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, snuje straszne wizje. Jego zdaniem czeka nas kolejny globalny konflikt, w którym może ucierpieć także Polska. Czy ma na myśli III Wojnę Światową?

Krzysztof Jackowski zyskał ogromną popularność jako jasnowidz,  w którego przepowiednie wierzy wielu Polaków, bardzo często zawierzają bez najmniejszych wątpliwości i z wielką uwagą śledzą jego wszelkie aktywności. Jackowski został swego rodzaju celebrytą, uwielbianym przez fanów. Trzeba przyznać, że niezależnie od wiary w przepowiednie pana Krzysztofa, potrafi on doskonale sprzedać siebie jako postać medialną. Tym bardziej że często zabiera głos w sprawach niezwykle istotnych dla Polaków, a nawet całego świata. Jackowski wypowiadał się między innymi na temat wyników drugiej tury wyborów prezydenckich, ogłaszał również wiele wizji, które ciężko nazwać pozytywnymi dla Polski i świata. Wielbiciele jasnowidza bardzo się martwią, ponieważ zdecydowana większość jego przepowiedni jest bardzo smutna i niepokojąca. W połowie czerwca oznajmił, że świat czeka wojna spowodowana zanieczyszczeniem środowiska. Niestety, po raz kolejny zobaczył konflikt zbrojny, w którym może ucierpieć także Polska. 

Krzysztof Jackowski ujawnia prawdę o koronawirusie? "Pandemia wyssana, wolność zabrana"

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę. Jasnowidz martwi się o Polskę

Krzysztof Jackowski jest bardzo aktywny w mediach, założył nawet kanał w serwisie YouTube, gdzie publikuje swoje przepowiednie i przemyślenia. Niestety, jasnowidz nie ma dla Polaków dobrych wiadomości. Jego zdaniem obecna sytuacja na świecie to preludium do konfliktu zbrojnego. Konfliktu, który będzie miał wymiar międzynarodowy i może obejmie także Polskę. Co więcej, pewne elementy przyszłej wojny mają być widoczne już teraz.

- Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć - mówiłem o tym już kilka lat wcześniej - w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany. Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość - ocenia jasnowidz z Człuchowa.

Miejmy nadzieję, że mroczne wizje Jackowskiego nie sprawdzą się w stu procentach.