Zamknij

Krzysztof Jackowski przepowiada, co wydarzy się w 2018 roku

Redakcja
29.12.2017 13:52
Krzysztof Jackowski 2018
fot. EAST NEWS

Jaki będzie 2018 rok? Co się w nim wydarzy? Tradycyjnie wraz z końcem jednego roku i początkiem kolejnego pojawiają się przepowiednie na nadchodzące miesiące. Swoją właśnie podzielił się znany polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski karierę jasnowidza rozpoczął wiele lat temu i przez ten czas trafnie przepowiedział wiele różnych wydarzeń, wielokrotnie współpracował z policją zajmując się najtrudniejszymi, najbardziej zagadkowymi śledztwami. Jak kiedyś stwierdził, "często zdarza mu się mylić, lecz trafionych wizji ma znacznie więcej niż błędnych". Teraz, w obliczu kończącego się 2017 roku, Jackowski zdradził, jaka jest jego przepowiednia na kolejne miesiące.

Jasnowidz przyznał, że pierwszą jego wizją jest światowy kryzys, który będzie wynikiem wykrycia wielkiej afery. Na szczęście kryzys ten nie dotknie Polski w dużym stopniu.

Zdaniem wizjonera duże zamieszanie wyniknie w obszarze stosunków politycznych w kraju i dotknie ekipę obecnie rządzącą. Jackowski przewiduje, że siła poparcia dla PiS zacznie słabnąć, w początku roku dojdzie do pierwszych wymuszonych roszad w rządzie. Zmiana na stanowisku premiera wywoła wewnętrzne spięcia w partii, które nie przyniosą pozytywnych konsekwencji.

Krzysztof Jackowski w swojej przepowiedni dla SE.pl zdradził również, czego możemy oczekiwać, jeśli chodzi o pogodę i zagrożenia z nią związane. Jak mówi jasnowidz, zima 2018 będzie bardzo śnieżna i może być bardzo mroźna. Z kolei wiosna przyniesie opady deszczu. Mimo to, latem część kraju doświadczy dotkliwej suszy.

Czy te przepowiednie się sprawdzą? Przekonamy się z biegiem miesięcy.

RadioZET.pl/SE/SA