Zamknij

Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na lato 2020. Złe wieści dla wczasowiczów

08.07.2020 10:49
Krzysztof Jackowski jasnowidz z Człuchowa
fot. Michał Woźniak/East News

Krzysztof Jackowski już wie, jaka będzie pogoda na wakacje 2020. Prognozy na lato nie napawają optymizmem. Jasnowidz z Człuchowa nie ma najlepszych informacji, szczególnie dla planujących urlop nad morzem.

Krzysztof Jackowski to znany i ceniony jasnowidz z Człuchowa, którego przepowiednie śledzi mnóstwo Polaków. Mężczyzna regularnie pomaga w rozwiązywaniu spraw kryminalnych oraz dzieli się w sieci wizjami dotyczącymi losów Polski i świata. Ostatnio Krzysztof Jackowski przepowiedział, kto wygra wybory prezydenckie 2020. Wielkie poruszenie wywołały także przepowiednie dotyczące zbliżającej się wojny oraz kryzysu politycznego w Polsce, który ma nastąpić jeszcze w tym roku. 

Niedawno jasnowidz z Człuchowa przedstawił prognozy na lato 2020, które nie brzmiały zbyt optymistycznie. Pierwszy miesiąc wakacji faktycznie wyglądał tak, jak opisał to Jackowski. Czy takie będzie całe lato? Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca pogody na wakacje 2020 powinna zainteresować wszystkich, którzy planują urlop. Prognozy są bowiem niepocieszające, a to czy trafimy na słońce, w dużej mierze będzie zależało od terminu wyjazdu. 

Jasnowidz Wojciech Glanc zdradza wynik wyborów. Będzie niespodzianka w drugiej turze?

Krzysztof Jackowski mówi, jaka będzie pogoda na wakacje 2020

W tym roku wielu wczasowiczów może nie być zadowolonych z urlopu. Zwłaszcza ci, którzy planują odpocząć nad polskim morzem lub na Mazurach mogą nie mieć zbyt wielu okazji do udanego plażowania. Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę w kratkę. Będzie pochmurno i deszczowo, a upały pojawią się sporadycznie. 

Moim zdaniem będą to brzydkie wakacje. Pogoda będzie kapryśna, często będzie padał deszcz, choć będą się również zdarzały momenty, kiedy zrobi się naprawdę gorąco. Generalnie, kiedy lato już się skończy będziemy mówili, że nie było takie złe, że mogło być zdecydowanie gorzej - powiedział "Super Expressowi" człuchowski jasnowidz.

Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich finansach. Wiadomo, ile zarabia słynny jasnowidz

Posłuchaj podcastu