Zamknij

Krzysztof Jackowski przerażony rozwojem pandemii. "Będziemy zmuszani do robienia testów"

16.10.2020 10:55
Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski zorganizował transmisję na żywo po tym, jak rząd ogłosił nowe restrykcje. Jasnowidz jest zaniepokojony rozwojem pandemii. W przerażającej wizji zobaczył, że w całej Europie może zostać wprowadzony stan wojenny.

Krzysztof Jackowski to najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce. Mężczyzna w transmisjach live na YouTube dzieli się swoimi przemyśleniami na temat bieżących i nadchodzących wydarzeń. Od kilku miesięcy najważniejszym tematem na całym świecie jest pandemia koronawirusa. W Polsce, tak jak w innych krajach Europy, możemy obserwować obecnie spory wzrost zachorowań. W czwartek 15 października premier Mateusz Morawiecki ogłosił rozszerzenie stref czerwonych na kolejne powiaty oraz wprowadzenie nowych obostrzeń. Jasnowidz z Człuchowa sądzi, że to dopiero początek, a już niebawem rząd może podjąć jeszcze bardziej drastyczne kroki.

- Uważam, że będzie szybka decyzja. Te obostrzenia, które są teraz wprowadzane - one są, bo są, ale rząd wkrótce wprowadzi jakiś "stan" w Polsce. I to już będzie bardzo restrykcyjne. Chyba nie tylko nasz kraj to wprowadzi, a dwa inne kraje (...) Ten stan może trwać około trzech miesięcy, przynajmniej tak będzie się mówiło (...) Kojarzy mi się reglamentacja niektórych produktów. Nie oznacza to, że macie jutro z koszykiem biec po zakupy, nic to nie da. Nie będziecie chodzili głodni, ale będzie reglamentacja niektórych produktów - zapowiada Jackowski.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski: wstrząsająca wizja Polski. "Widzę wojsko na ulicach". Mówi też o Trumpie

Krzysztof Jackowski przepowiada stan wojenny w całej Europie

Choć część osób nie wierzy w pandemię koronawirusa, Krzysztof Jackowski nie ma takich wątpliwości. W transmisji na żywo kilkukrotnie podkreślał, że zaraza jest i stanowi zagrożenie. Jednocześnie przyznał, że nie podobają mu się komunikaty na temat COVID-19 przekazywane w telewizji. Jego zdaniem media powinny uspokajać ludzi i skupiać się także na innych sprawach, a nie tylko na wirusie.

- Nie przeczę, że zaraza jest. Nazywam jednak całą sytuacją społeczną, jaka się wydarzyła, jako absurd. Zdania nie zmienię, tak mi się wydaje - dodał.

Krzysztof Jackowski miał wizję o przyszłości Europy. Jasnowidz dostrzegł wojsko na ulicach i spodziewa się, że w większości krajów europejskich może zostać wprowadzony stan wojenny. Mężczyzna mówi także o obowiązkowych, a nawet przymusowych testach na COVID-19.

- To ma pewną symbolikę: cała Europa się trzęsie. W kolorze niebieskim - nie wiem, co to znaczy, ale to mi się pokazało (...) To będzie wyglądało, jakby w całej Europie nastąpił stan wojenny na kilka miesięcy. Wchodzimy w coś, co ja w ubiegłym roku i poprzednich latach zapowiadałem - mówię o sferze militarnej (...) Kiedy będzie ten stan ogłoszony w Polsce, będziemy zmuszani do robienia testów - nawet osoby zdrowe. Będzie taki przymus, taka decyzja. Ludzie z zarazą będą izolowani poza szpitale (...) Sytuację mamy bardzo poważną, w tej sytuacji wszyscy jesteśmy zagubieni - podsumował.

Myślicie, że wizja Jackowskiego ma szansę się spełnić?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał straszną wizję na temat pandemii. Przepowiada nowe restrykcje