Zamknij

Krzysztof Jackowski przewiduje lato 2020. Fatalne prognozy jasnowidza na wakacje

Sylwia Wamej
11.05.2020 12:37
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/East News

Krzysztof Jackowski wie, jakie będzie lato i  wakacje 2020. Znany jasnowidz nie ma niestety dobrych wiadomości. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego lato nie będzie udane.

Krzysztof Jackowski przepowiedział pogodę na lato i wakacje 2020

Krzysztof Jackowski potrafi przepowiedzieć wiele rzeczy, również pogodę. Znany jasnowidz zdradził w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim, jak jego zdaniem będzie wyglądać lato 2020.  Jackowski stwierdził, że lato i wakacje 2020 nie będą należały do udanych. Zamiast pięknego słońca, będzie sporo deszczu.

"Oznaki zimy będziemy obserwować zaledwie do końca stycznia. W lutym zacznie się już przedwiośnie, takie ponure, pochmurne, ale z dodatnimi temperaturami. Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni" - powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".

Krzysztof Jackowski. Czym zasłynął znany jasnowidz?

Krzysztof Jackowski zasłynął ze współpracy z polską policją i udziale w programie telewizyjnym "Eksperyment jasnowidz" w telewizji Polsat. Jak mówi, jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób. Na stronie internetowej jasnowidza można znaleźć kilkadziesiąt policyjnych dokumentów, potwierdzających jego efektywną współpracę z policją. W grudniu Krzysztof Jackowski został Członkiem Honorowym Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Stróżyk/Reporter/ East News
Zagłosuj

Planujesz w tym roku wakacje?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW