Zamknij

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę. Powiedział, kiedy i gdzie zacznie się konflikt

17.06.2020 10:48
Jasnowidz Krzysztof Jackowski wie, kiedy będzie wojn
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Jackowski przedstawił przerażającą wizję przyszłości. Jasnowidz z Człuchowa zobaczył w myślach wielką wojnę, w wyniku której dojdzie do skażenia środowiska. Jackowski przybliżył termin konfliktu oraz dokładnie określił obszar, na którym dojdzie do wybuchu. 

Krzysztof Jackowski twierdzi, że zbliża się wojna. W kolejnej transmisji na żywo słynny jasnowidz z Człuchowa podzielił się niepokojącą wizją nadchodzącego konfliktu zbrojnego. W jego myślach ukazał się przerażający obraz tego, co ma nastąpić w niedalekiej przyszłości. Jackowski podał nawet przybliżony okres rozpoczęcia wojny i miejsce, w którym zacznie się konflikt. Czy wojna dotrze do Polski i jakie skutki przyniesienie dla naszego kraju? Na to pytanie jasnowidz również udzielił odpowiedzi.

To nie pierwsza zatrważająca wizja Krzysztofa Jackowskiego w ostatnim czasie. Niedawno Człuchowski profeta zdradził prognozy na lato i wakacje 2020. Nadchodzące miesiące mają przynieść przełomowe zmiany na polskiej scenie politycznej. Według Jackowskiego dojdzie do zaskakującej sytuacji, która zakończy rządy PiS, natomiast Europę czeka degradujący proces, który doprowadzi do rozpadu Unii Europejskiej. Poza tym świat czeka wielka zawierucha. Przepowiednia jasnowidza z Człuchowa jest tak straszna, że nawet on sam przeraził się tym, co ujrzał w swoich myślach. 

Krzysztof Jackowski ma niepokojącą wizję przyszłości. "Boję się swojej przepowiedni" 

Krzysztof Jackowski o wojnie. Kiedy i gdzie nastąpi konflikt? 

Spekulacje na temat III wojny światowej trwają od dawna i choć na razie panuje względny spokój, konflikt ma nadejść prędzej, niż się wszystkim wydaje. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wojna jest nieuchronna. Podczas transmisji na żywo zobaczył ją już bardzo wyraźnie. Celowo jednak unikał określenia "światowa", ponieważ nie był do końca pewny, jaki kształt przyjmą działania. Jasnowidz z Człuchowa zdradził, że wojna zacznie się poza terytorium Europy. 

Jeżeli to będzie sprowokowane, to zanim to się zacznie, będzie mowa o dużym skażeniu środowiska. Ale to będzie miało początek gdzieś poza Europą - twierdzi. 

Cholera… – zawiesił głos Jackowski. Znów to słowo "brudna bomba". Znów to słowo, które kiedyś używałem… Że gdzieś spadnie brudna bomba - mówi, po czym uściśla: To się zacznie w miejscu, w którym byśmy się nie spodziewali za bardzo. Indie, Pakistan. […] Wojna będzie się toczyła w trzech różnych miejscach jednocześnie - dodaje. 

Czy wojna dotrze do Polski? Krzysztof Jackowski nie wyklucza, że działania mogą objąć także nasz kraj. Według jasnowidza sporo będzie zależało od polityki Donalda Trumpa. Prezydent USA nie będzie chciał rozszerzenia konfliktu, ale - jak twierdzi Jackowski - w pewnym momencie straci kontrolę i sprawy potoczą się inaczej, niż planował. Początek niefortunnego obrotu spraw ma nastąpić jeszcze tego lata.