Zamknij

Krzysztof Jackowski przewidział, kto wygra wybory. Teraz jasnowidz ostrzega [WIDEO]

14.07.2020 12:00
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020. Jasnowidz z Człuchowa bardzo blisko oszacował ostateczny wynik. Teraz zdradził, co przyniesie kolejna kadencja Andrzeja Dudy.

Krzysztof Jackowski trafnie przewidział ostateczny wynik wyborów na prezydenta Polski. Jasnowidz z Człuchowa już przed pierwszą turą podzielił się swoją wizją. Wiedział wtedy, że żaden z kandydatów nie uzyska ponad 50 proc. głosów i odbędzie się druga tura. Teraz okazuje się, że jego przepowiednia na drugą turę także się sprawdziła. Wyniki, które podał kilka dni temu, są bardzo podobne do tych, które ostatecznie podało PKW - Andrzej Duda uzyskał 51,03 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 48,97 proc.

- Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5%., a jego rywal, czyli Rafał Trzaskowski 48,5% - zdradził niedawno jasnowidz w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przepowiada III Wojnę Światową. Wie, co się stanie z Polską [WIDEO]

Krzysztof Jackowski o drugiej kadencji Andrzeja Dudy

Krzysztof Jackowski także po wyborach zdecydował się podzielić wizją na przyszłość. Jego zdaniem druga kadencja Andrzeja Dudy będzie bardzo niepokojąca. Jasnowidz udzielił rady urzędującemu prezydentowi.

- Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świecie (...) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata (...) Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo - powiedział Krzysztof Jackowski.