Zamknij

Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Bejrucie? Miał wizję "pożaru dużego miasta"

05.08.2020 14:30
Krzysztof Jackowski
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News Mikhail Alaeddin/SPUTNIK Russia/East News

Krzysztof Jackowski przewidział silny wybuch w stolicy Libanu? Internauci zauważyli, że niedawna wizja jasnowidza pokrywa się z tym, co wydarzyło się w Bejrucie.

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, który zasłynął przede wszystkim dzięki współpracy z policją. Mężczyzna dzięki swoim wizjom pomagał odnajdywać osoby zaginione oraz uznane za zmarłe. Jednak sprawy kryminalne to nie jedyne, jakimi interesuje się Jackowski. Jasnowidz często opowiada o bieżących wydarzeniach, które mają wpłynąć na Polskę oraz świat. Jego wizje dotyczyły m.in. koronawirusa oraz zbliżającej się wojny.

Ostatnio Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję pożaru w dużym mieście. Jasnowidz zdradził, że czuje, iż nie będzie działo się to w Polsce, jednak to straszne wydarzenie wpłynie na losy całego świata i będzie wstępem do czegoś jeszcze gorszego. Internauci dostrzegli podobieństwo, między jego przepowiednią a tym, co wydarzyło się we wtorek 4 sierpnia w Bejrucie.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski zdradził, kiedy skończy się pandemia COVID-19. Niepokojąca wizja

Krzysztof Jackowski przewidział pożar i wybuch w Bejrucie?

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotyczyła pożaru w dużym mieście poza Polską. Jasnowidz zdradził również, że "to nie będzie katastrofa, to będzie sabotaż". Niektórzy internauci zwrócili jednak uwagę na to, że według przepowiedni Jackowskiego pożar miał się rozpocząć na torach kolejowych, a nie w porcie.

- Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państwa światowych, w tym też Polski, nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowani do działań militarnych na świecie - zdradził pod koniec lipca Jackowski.

Myślicie, że wizja Jackowskiego faktycznie może być związana z Bejrutem?