Zamknij

Krzysztof Jackowski ujawnił nazwisko nowego prezydenta Polski. Zdradził, na kogo głosował

08.07.2020 13:12
Krzysztof Jackowski jasnowidz z Człuchowa
fot. Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Jackowski ujawnia, kto wygra wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Jasnowidz z Człuchowa już wie, kto zostanie prezydentem Polski. Nie jest to jednak kandydat, na którego stawiał w pierwszej turze. 

Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich 2020. Słynny jasnowidz z Człuchowa wie już, kto zwycięży w drugiej turze i tym samym zostanie prezydentem Polski. Przypomnijmy, że kolejne głosowanie odbędzie się w niedzielę, 12 lipca. O najwyższy urząd w państwie rywalizują Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Obecny prezydent uzyskał znaczną przewagę nad rywalem w pierwszej turze. Rośnie jednak poparcie dla Rafała Trzaskowskiego, który może liczyć na poparcie wyborców Szymona Hołowni i Roberta Biedronia.

Krzysztof Jackowski bacznie śledzi nastroje przed niedzielnymi wyborami, ale bardziej niż sondażom ufa swojemu przeczuciu. Niedawno jasnowidz zdradził, kto zwycięży w wyborach prezydenckich 2020. W najnowszej przepowiedni również skupił się na temacie wyborów. Wizja Jackowskiego brzmi intrygująco. Jego zdaniem jeden z kandydatów zakwestionuje wynik głosowania. Będzie zgłaszał jakiś bajzel proceduralny - wieszczy Jackowski. 

Krzysztof Jackowski ma ponurą wizję na jesień 2020. Co nas czeka?

Krzysztof Jackowski zdradza wynik wyborów prezydenckich 2020

Kilka dni przed głosowaniem jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją wizją odnośnie rozstrzygnięcia wyborów. Jackowski przeczuwa reelekcję Andrzeja Dudy. Przy okazji przyznał się, że poparł kandydata konfederacji Krzysztofa Bosaka

Co do wyborów, uważam, że nic się nie zmieni, czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda. Chcę wam powiedzieć, że moim kandydatem był pan Bosak. Z tej przyczyny, że czas na coś innego w naszej polityce. Za wiele alternatyw politycznych nie ma, więc jakąś alternatywą jest Konfederacja. Uważałem, że warto dać komuś szansę. Jak się skończyło, tak się skończyło... To było do przewidzenia - powiedział na YouTube. 

Po chwili przepowiednia nabrała złowieszczego charakteru. 

W moim mniemaniu prezydent Duda będzie przysięgał po raz drugi. Zwrócicie uwagę, że nie mówię, kto wygra, ale kto będzie przysięgał: lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie. Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas... - podsumował smutno. 

Mam wrażenie, że te wybory skończą się jakimś nieporozumieniem. Będą pretensje jednego ze sztabów o niedokładność, wręcz niewyborcze praktyki. Być może chodzi tu o sztab pana Trzaskowskiego, który będzie niezadowolony. Będzie widać wyraźnie, że jest coś nie tak z przebiegiem wyborów, ale to będzie zlekceważone przez obecny rząd - twierdzi człuchowski jasnowidz.

Krótko po wyborach Polskę czeka niemiłe zaskoczenie. Jackowski twierdzi, że obce mocarstwo będzie usiłowało wplątać nas w wydarzenia, w których nie chcieliśmy brać udziału. 

Pewne państwo będzie miało pomysł niewygodny dla Polski. Zauważymy, że zaczyna się coś poza pandemią - mówi enigmatycznie Jackowski i łączy swoją wizję z nadchodzącym konfliktem zbrojnym. 

Krzysztof Jackowski ma niepokojącą wizję. Nadchodzi przewrót. "To potrwa 3 i pół roku"

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę. Powiedział, kiedy i gdzie zacznie się konflikt

Posłuchaj podcastu