Zamknij

Krzysztof Jackowski wie, co wydarzy się we wrześniu. Nie ma dobrych wiadomości dla uczniów

22.07.2020 10:29
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla uczniów, którzy od września będą musieli wrócić do nauki. Jasnowidz już wie, jak będzie wyglądała edukacja w tym roku. Czy uczniowie powrócą do szkół?

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie najbardziej popularny polski jasnowidz. Rozpoznawalność przyniosła mu przede wszystkim współpraca z policją - mężczyzna pomagał przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych, przede wszystkim odnajdywał osoby zaginione. Od jakiegoś czasu Jackowski skupia się głównie na karierze w internecie. Na swoim kanale na YouTube udostępnia nagrania, w których ujawnia swoje przepowiednia na nadchodzące miesiące.

Jasnowidz z Człuchowa w ostatnich tygodniach przewidział m.in. wynik drugiej tury wyborów prezydenckich, pogodę na lato oraz zimę 2020. Miał również kilka mrocznych wizji - zdradził, że wkrótce nadejdzie coś gorszego niż koronawirus. Krzysztof Jackowski często organizuje spotkania z widzami na żywo, na których odpowiada bezpośrednio na ich pytania. Ostatnio jeden z fanów zapytał go o to, co czeka uczniów we wrześniu. Przepowiednia jasnowidza nie jest pocieszająca.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski o zimie 2020. Czeka nas atak mrozu?

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka uczniów we wrześniu

Miniony rok szkolny nie należał do najłatwiejszych. W związku z pandemią koronawirusa władze podjęły decyzję o zamknięciu żłobków, przedszkoli, szkół oraz uczelni. Choć rozwiązanie miało być tylko tymczasowe, ostatecznie uczniowie od marca nie wrócili do szkoły, a nauka odbywała się w trybie zdalnym.

Wiele osób zastanawia się, czy od września sytuacja ulegnie zmianie. Choć krzywa zachorowań na COVID-19 w naszym kraju się wypłaszcza, eksperci twierdzą, że na jesieni problem powróci z większą mocą. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział, co może się wydarzyć. Niestety, nie ma dobrych wiadomości dla uczniów. Ten rok szkolny, mimo że zacznie się w normalnym trybie, pełen będzie zawirowań i zmian.

- Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy (...) Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie - zdradził Jackowski.