Zamknij

Krzysztof Jackowski zapowiada powodzie. Zatrważająca prognoza na sierpień

17.07.2020 14:34
Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa
fot. Kamil JURKOWSKI/East News

Krzysztof Jackowski wie już, jaka będzie pogoda w drugiej połowie lata 2020. Słynny jasnowidz z Człuchowa przepowiada na koniec lipca i sierpień ulewne deszcze, które wywołają lokalne powodzie i podtopienia. 

Krzysztof Jackowski wróży ulewy i powodzie. Najnowsza przepowiednia jasnowidza z Człuchowa dotycząca pogody na wakacje 2020 brzmi niepokojąco. Polskę czeka załamanie pogodowe, które może doprowadzić do podtopień i dotkliwych strat w rolnictwie. Według Krzysztofa Jackowskiego w najbliższym czasie jeden z rejonów kraju czeka duża powódź. 

Wizje jasnowidza z Człuchowa często okazują się trafione. Ostatnio Jackowski bezbłędnie przewidział zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich oraz zamieszanie wokół wyników. Prognoza pogody na wakacje również zdaje się spełniać, co pozwala przypuszczać, że nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na drugą połowę lata 2020 także znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości. Proroctwo jest alarmujące. Bardziej niepokojąco brzmi tylko wizja Jackowskiego o III Wojnie Światowej oraz to, co powiedział o Andrzeju Dudzie. 

Krzysztof Jackowski przewidział, kto wygra wybory. Teraz jasnowidz ostrzega [WIDEO] 

Krzysztof Jackowski o pogodzie na lato 2020: będzie duża powódź

Jasnowidz z Człuchowa powiedział, jaka pogoda czaka nas zimą 2020, ale także nakreślił sytuację na koniec lipca i sierpień. Okazuje się, że w Polsce porządnie lunie! Jackowski zobaczył w myślach podtopienia, a gdzieniegdzie nawet dużą powódź. 

Lipiec, sierpień... Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie - powiedziała smutno człuchowski profeta.

Oby tym razem się mylił! 

Posłuchaj podcastu