Zamknij

Krzysztof Kiersznowski trafił do szpitala. Jego stan pogorszył się po operacji

04.08.2020 10:07
Krzysztof Kiersznowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Kiersznowski ponownie trafił do szpitala po operacji udrożnienia żył. Stan aktora "Barw szczęścia" gwałtownie się pogorszył. Jak obecnie czuje się Krzysztof Kiersznowski i co dalej z jego udziałem w "Barwach szczęścia"?

Krzysztof Kiersznowski ponownie znalazł się w szpitalu. Aktor wcielający się w rolę Stefana Górki w serialu "Barwy szczęścia" niedawno przeszedł operacje udrożnienia żył. Zabieg odbył się bez komplikacji i aktor mógł wrócić do domu. Wkrótce jednak jego stan gwałtownie się pogorszył. 69-letni Krzysztof Kiersznowski po raz kolejny walczy o zdrowie w szpitalu.

Słynny Wąski z "Killera" ostatnio przechodzi trudny czas. Przez pandemie koronawirusa aktor stracił źródło utrzymania. - Dość często zaglądałem do woreczka z oszczędnościami, który topniał w nieprawdopodobnym wręcz tempie - mówił niedawno w "TeleTygodniu". W dodatku przez problemy zdrowotne Kiersznowski musiał zrobić przerwę od grania w serialu "Barwy szczęścia". Odłożył również zdjęcia do "Blondynki", które są kręcone na Podlasiu.

Anna Korcz narzeka na trudną sytuację artystów i uderza w rząd. "To jest żart"

Krzysztof Kiersznowski wrócił do szpitala po operacji 

Krzysztof Kiersznowski znowu trafił do szpitala. Krótko po operacji udrożnienia żył u aktora pojawiły się niepokojące skoki ciśnienia. 69-latek przebywa pod opieką lekarzy, ale problem wydaje się być skomplikowany. - Najgorsze jest to, że lekarze nie potrafią ich do końca wyjaśnić - cytuje bliską osobę aktora "Twoje Imperium".

Miejmy nadzieję, że wkrótce stan zdrowia Krzysztofa Kiersznowskiego się unormuje i aktor będzie mógł wrócić na plan "Barw szczęścia". Pierwszy powakacyjny odcinek zostanie wyemitowany już 17 sierpnia w TVP2. 

kiersznowski krzysztof
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Posłuchaj podcastu