Zamknij

Krzysztof Kowalewski bardzo schudł. 83-letni aktor jest nie do poznania [FOTO]

08.09.2020 17:10
Krzysztof Kowalewski
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Krzysztof Kowalewski w ostatnim czasie bardzo zmizerniał. Niewykluczone, że to przez chorobę. Kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że artysta ma kłopoty z sercem i musi trafić do szpitala. Od lat popularny aktor zmaga się też z otyłością, powodującą problemy z chodzeniem. Na najnowszym zdjęciu 83-letni Krzysztof Kowalewski jest dużo szczuplejszy i ciężko go rozpoznać.

Krzysztof Kowalewski podupadł na zdrowiu. 83-letni aktor w ostatnich miesiącach miał problemy z sercem. Kowalewski zmagał się również z otyłością. Na najnowszym zdjęciu udostępnionym przez dziennikarza Juliusza Ćwielucha, który przeprowadził z Krzysztofem Kowalewskim wywiad, widać, że aktor bardzo zmizerniał i zeszczuplał.

 "Krzysztof Kowalewski stracił parę kilogramów, co jak wiecie z filmów, w których grał dla Polski jest kłopotem, bo każdy Polak jest na wagę mięsa. To co mówi w najbliższym (od środy w kioskach) numerze Polityki też jest kłopotem dla Polski. Bo mówi jak jest. Czytajcie, bo tych mądrych i wspaniałych ludzi wcale nie ma tak wielu. I to nie tylko w przeliczeniu na kilogramy - napisał Juliusz Ćwieluch na Facebooku.

Krzysztof Kowalewski bardzo schudł. 83-letni aktor jest nie do poznania

Na szczęście Krzysztof Kowalewski w cięższych chwilach może liczyć na wsparcie bliskich: żony Agnieszki Suchory i córki Gabrieli.

Krzysztof Kowalewski to wybitny aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i radiowy. Znany jest z wielu ról komediowych. Wystąpił w ok. 120 filmach i serialach telewizyjnych. Zagrał również ponad 100 ról w Teatrze Polskiego Radia. Aktor jest wieloletnim wykładowcą PWST w Warszawie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl