Zamknij

Krawczyk junior pokazał nagranie z koncertu. Internauci bezlitośni. "Kaleczysz piosenki taty"

07.07.2021 16:22
Krzysztof Krawczyk junior
fot. Reporter Poland

Krzysztof Krawczyk junior, syn zmarłego gwiazdora Krzysztofa Krawczyka, pokazał nagranie z koncertu, na którym wykonywał piosenki ojca. Część internautów nie szczędziła gorzkich słów, sugerując nawet, że mężczyzna kaleczy przeboje taty.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku, informacja o śmierci jednego z najpopularniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki rozrywkowej wstrząsnęła całym krajem. Znany z takich ponadczasowych hitów jak "Parostatek" czy "Byle było tak" pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, przyjaciół, miliony oddanych fanów oraz środowisko muzyczne. Gwiazdor nadal wspominany jest w mediach, mówi się także o serialu o życiu Krawczyka. Niestety, po jego śmierci wybuchł także rodzinny skandal, którego uczestnikiem jest między innymi syn zmarłego, Krzysztof Krawczyk junior.

47-letni mężczyzna po wypadku zmaga się z padaczką, żył także przez lata w bardzo złych warunkach. Głośno mówiło się o braku wsparcia ze strony ojca i jego rodziny, sprawa wywołała niemałe kontrowersje, a syn Krawczyka postanowił walczyć w sądzie o zadatek, nie został bowiem wymieniony w testamencie. W sprawę zaangażował się menadżer zmarłego artysty Andrzej Kosmala i znany z Trubadurów Marian Lichtman, którzy w sieci publikowali skandaliczne wpisy na swój temat. Sam Krawczyk junior wydaje radzić sobie coraz lepiej, pochwalił się między innymi swoją życiową partnerką. Coraz śmielej realizuje także muzyczną pasję, wykonując piosenki taty.

ZOBACZ TAKŻE:  Piękny gest syna Krzysztofa Krawczyka z okazji Dnia Ojca. Fani nie kryją wzruszenia [FOTO]

Krzysztof Krawczyk na koncercie wykonał piosenki ojca. Internauci zarzucają mu brak talentu

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w Radomsku podczas festiwalu food trucków, gdzie wykonał piosenki zmarłego ojca.

- Radomsko. Jestem tutaj drugi raz w życiu, bo kiedyś tylko tutaj tak turystycznie przejeżdżałem. Tutaj są wspaniałe osoby. Ludzie, których nawet czasami nie znam, wydają się tacy swojscy, jakby to byli przyjaciele (…). Dziś zaprezentowałem utwory swojego taty, aby uhonorować go tak po swojemu i kilka utworów Presleya, które lubię śpiewać. (…) Wspaniale i to przede wszystkim dzięki kochanej Kasi. (…) Publiczność było serdeczna, pod tym kątem znakomita  - opowiadał w rozmowie z portalem Radomsko24.

Na swoim profilu na Facebooku Krzysztof opublikował nagranie z występu, które wywołało wiele emocji i podzieliło internautów. Pojawiły się głosy krytyki, a nawet opinia, że Krawczyk junior kaleczy przeboje.

- Dobrze by było gdyby sławę budował na swoich piosenkach i pokazał, co potrafi zrobić z głosem. Krzysio nie obraź się, ale nie masz barwy głosu dostosowanej do piosenek taty.

- Tragedia.

- Krzysio kaleczysz piosenki taty - czytamy.

Na szczęście zdecydowana większość komentarzy była pozytywna, a fani zachwycali się nad głosem i interpretacjami wokalisty.

- Mówiłam, jesteś odważny, do odważnych Świat należy. Jeszcze będziesz, jak pisałam, lepszy od taty. Powodzenia - napisała nawet jedna z wielbicielek.

A jak wam podoba się występ Krawczyka juniora?