Zamknij

Krzysztof Krawczyk junior wystąpi na festiwalu w Mrągowie. "Tego jeszcze nie było"

28.07.2021 11:20
Krzysztof Krawczyk junior
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk junior wkrótce będzie miał szansę zaprezentować swój talent wokalny przed dużą widownią. Syn zmarłego artysty Krzysztofa Krawczyka wraz z Marianem Lichtmanem i Trubadurami wystąpi na scenie podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

Krzysztof Krawczyk junior 13 sierpnia wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021, który wyemituje Polsat. Syn zmarłego artysty Krzysztofa Krawczyka pojawi się na scenie u boku Mariana Lichtmana i Trubadurów. To będzie jego debiut przed tak dużą widownią. Do tej pory prezentował swój talent jedynie podczas małych występów, grając na ulicy i publikując nagrania w internecie.

Krzysztof Krawczyk junior wystąpi z Marianem Lichtmanem i Trubadurami na scenie w Mrągowie

Telewizja Polsat poinformowała o gwiazdach, które pojawią się na festiwalu. Wydarzenie poprowadzą Ela Romanowska i Rafał Maserak, a w roli festiwalowej pary młodej zobaczymy aktorkę Klaudię Halejcio i stand-upera Łukasza Żaka. Na scenie pojawią się tacy artyści, jak m.in. Sławomir, Michał Wiśniewski, Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Zespół Masters, Piękni i Młodzi czy Boys. Potwierdzono także występ Krawczyka juniora i Trubadurów.

- Hot news! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na naszej "weselnej" scenie wystąpią Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr. Tego jeszcze nie było! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Będzie SZAŁ - czytamy na profilu początkującego piosenkarza, który nie kryje swojej radości z udziału w festiwalu.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie na dużej scenie?