Zamknij

Krzysztof Rutkowski ostro do Edyty Górniak. "Zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca"

01.12.2020 12:56
Krzysztof Rutkowski
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER/East News

Krzysztof Rutkowski ostro skrytykował Edytę Górniak. Piosenkarka od kilku miesięcy dzieli się teoriami spiskowymi na temat pandemii i sprzeciwia szczepionce na COVID-19. Znany detektyw sam wygrał walkę z wirusem i jest oburzony wypowiedziami artystki.

Krzysztof Rutkowski jest oburzony zachowaniem osób, które nie wierzą w pandemię koronawirusa, negują zagrożenie oraz sprzeciwiają się wprowadzeniu obowiązkowych szczepień. Do grona koronasceptyków należy kilka znanych polskich gwiazd, m.in. Ivan Komarenko, Viola Kołakowska czy Edyta Górniak. Ta ostatnia wzbudzała w minionych tygodniach spore kontrowersje swoimi wypowiedziami.

- Naprawdę, z całą odpowiedzialnością, ja nikogo nie namawiam do tego, żeby brał szczepionki ani nikogo nie namawiam do tego, żeby ich nie brał. Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce - mówiła Górniak podczas rozmowy w Polsat News.

Zobacz także:  Bałtroczyk miażdży Edytę Górniak. Przesadził? Wpis zniesmaczył nawet jego fanów

Krzysztof Rutkowski zwrócił się do Edyty Górniak

Słowa Edyty Górniak o szczepionkach, jak i samej pandemii, zwróciły uwagę Krzysztofa Rutkowskiego. Najbardziej znany detektyw w Polsce sam walczyć z COVID-19 i wie, jak ta choroba potrafi wyniszczyć organizm. Mężczyzna jest rozczarowany tym, że gwiazda, posiadająca tak duży rozgłos, stawia się w roli autorytetu w sprawie koronawirusa.

- Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałem COVID i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoi fani, słuchając cię, mogą być nieostrożni, mogą się zakazić. Ktoś cię w końcu pozwie! - ostrzega Krzysztof Rutkowski w rozmowie z "Super Expressem".

Zgadzacie się z nim?