Zamknij

Krzysztof Rutkowski poprowadzi program w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać?

07.08.2020 20:40
Krzysztof Rutkowski poprowadzi program w telewizji
fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Krzysztof Rutkowski, najpopularniejszy polski detektyw, ponownie pojawi się w telewizji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych celebryta zaprosiła fanów na swój program kryminalny. Kiedy i gdzie będziemy mogli go obejrzeć?

Krzysztof Rutkowski to bez wątpienia postać kontrowersyjna, ale niezwykle barwna. Detektyw-celebryta, przedsiębiorca i były poseł na sejm, wzbudza mieszane uczucia i ma tyle samo oddanych fanów, co zatwardziałych krytyków. Ogromną popularność przyniosło mu prowadzenie Biura Detektywistycznego i udział w sprawach mocno nagłaśnianych przez media, między innymi sprawy śmierci małej Madzi z Sosnowca. Działalność detektywistyczna przyniosła mu rozgłos i zwróciła na Rutkowskiego uwagę stacji TVN, z którą współpracował przy produkcji programu "Detektyw" poświęconego tematyce kryminalnej.

Znany z charakterystycznej fryzury Rutkowski nie unika medialnego rozgłosu, a same media przez lata miały o czym mówić. Detektyw był trzykrotnie żonaty, a w sierpniu 2019 roku wziął czwarty ślub z Mają Plich. Wystawna ceremonia miała kosztować milion złotych, celebryta nie narzeka więc na brak pieniędzy. Pomyliłby się każdy, kto stawiał na to, że Rutkowski po ślubie poświęci karierę zawodową na rzecz rodziny. Przeciwnie, Krzysztof powraca na ekrany z nowym programem.

 Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich: „W kopercie dostaliśmy 300 tysięcy złotych” [WIDEO]

Krzysztof Rutkowski poprowadzi program w telewizji. Gdzie i kiedy oglądać?

Podczas gdy ukochana żona Rutkowskiego wypoczywa w słonecznych Atenach, detektyw poświęcił się nowemu zawodowemu wyzwaniu. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie i post, w którym zaprasza na swój nowy program. Na antenie Super Stacji będziemy mogli oglądać nowy kryminalny program z udziałem Rutkowskiego.

- Czy to jest sprawiedliwe, ze moja żonka wypoczywa w Atenach, a ja tu sam w Wawie nagrywam "Magazyn Kryminalny". A propos, jutro o 18.30 Premiera w Super Stacji, którą obejrzę wspólnie z Majeczką i i z dziećmi w Atenach. A jaaaaak. Pozdrawiam was goraco  - napisał Rutkowski w czwartek 6 sierpnia.

Fani detektywa nie kryli zadowolenia, że będą mogli oglądać Krzysztofa.

- Pewnie ze tak !!! Chciałeś Panią, pracuj na nią! - żartobliwie napisał jeden z internautów.s

Jedno jest pewne, pracowitości Rutkowskiemu odmówić nie można. "Magazyn kryminalny" emitowany będzie w piątki o godzinie 18.30 na antenie Super Stacji.