Zamknij

Krzysztof Rutkowski rapuje w piosence disco-polo. Detektyw zmieni branżę?

18.01.2021 11:48
Krzysztof Rutkowski
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Rutkowski "rapuje" w piosence disco-polo. Detektyw pojawił się w teledysku razem ze swoją żoną, a klip ukazuje m.in. kadry z ich wesela.

Krzysztof Rutkowski jest wciąż znany jako "detektyw Rutkowski", choć licencję stracił kilka lat temu. Obecnie prowadzi działalność pod szyldem "biura doradczego", ale od początku był też mocno związany z telewizją i show-biznesem. Przejawem tej drugiej aktywności jest m.in. teledysk, który niedawno pojawił się w sieci. Wideo disco-polowego muzyka Fishera zawiera fragmenty, w których Rutkowski rapuje (choć zdania internautów o tym, jak właściwie określić to, co robi, są podzielone). W klipie widać też m.in. ujęcia z wesela detektywa-celebryty, jego żonę i syna.

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski ostro do Edyty Górniak. "Zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca"

Krzysztof Rutkowski rapuje w klipie disco-polo

Wideo z udziałem Rutkowskiego cieszy się dużym zainteresowaniem. Czy były detektyw będzie chciał spróbować swoich sił w działalności muzycznej? Trudno powiedzieć, choć zmiany branż stają się w dobie pandemii coraz częstsze. Na przykład lider formacji Boys, Marcin Miller, nie mogąc koncertować, zajął się budowlanką.

"Bo najprościej jest razem dla siebie żyć. Kochać siebie aż do utraty sił, bo moje serce mocno bije. Czuję" - rapuje Rutkowski w utworze "Czy to jest możliwe?". W innych miejscach przyśpiewuje po prostu "U la, la, la, la", a w jego tle stoją płonące koksowniki.

Co ciekawe, w branży disco-polo był już jeden Krzysztof Rutkowski. To piosenkarz znany szerzej pod pseudonimem scenicznym Tarzan Boy. Czy dla drugiego Krzysztofa Rutkowskiego znajdzie miejsce w branży?

RadioZET.pl/AS