Zamknij

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Internauci zauważyli ważny szczegół [FOTO]

03.02.2021 09:51
Krzysztof Rutkowski
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Podzielił się zdjęciem, na którym widać go w różnych opatrunkach i ręką na temblaku. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół.

Krzysztof Rutkowski przeszedł operację. Podzielił się zdjęciem ze szpitala WAM w Łodzi. W swoim długim komentarzu podziękował personelowi za opiekę i wyznał, że nie obyło się bez atrakcji, które zafundowała mu pani anestezjolog. Były detektyw przyznał, że operacja była niezbędna i przekładana już od pewnego czasu. Jak zdradził, tym razem również nosił się z zamiarem zmiany terminu, ale spojrzenie lekarza prowadzącego dało mu do zrozumienia, że nie można już dłużej zwlekać.

Zobacz także:  Krzysztof Rutkowski ostro do Edyty Górniak. "Zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca"

Krzysztof Rutkowski przeszedł operację. Internauci zauważyli ważny szczegół

W swoim najnowszym poście na Instagramie Rutkowski opowiedział o przebytej operacji. Nawiązał najpierw do wcześniejszego zdjęcia, na którym widać nietypowe "rysunki" na jego ramieniu. Fani żartowali, kto pomalował go flamastrem. Teraz sprawa się wyjaśniła. Było to przygotowanie do operacji mięśnia grzebieniowego, zerwanego już parę lat temu. Były detektyw dziękuje lekarzom za opiekę i udaną operację.

"Witam Was Bardzo Serdecznie z niecodziennego miejsca Szpitala WAM w Łodzi. Ci, którzy wczoraj spekulowali, dlaczego zostałem zaznaczony flamastrem, mają dzisiaj odpowiedź. Zerwany parę lat temu na robocie mięsień grzebieniowy przegrał z doktorem Krzysztofem Nowakiem i jego ekipą. Super udana operacja 321 Bomba i pozamiatane. Dziękuje w imieniu własnym jak również Wszystkich Pacjentów Szpitala WAM, który ma ogromny dorobek naukowy i znany jest z mega profesjonalizmu personelu medycznego, za to, że dzięki Wam czujemy się bezpieczni lecząc się u Was" - napisał Rutkowski. Jak zauważył, nie obyło się bez atrakcji, jakie zafundowała mu pani anestezjolog, zapewniając narkozę "niczym lot w kosmos z Mirkiem Hermaszewskim".

"Nie miałem nigdy czasu, żeby to ogarnąć, ale kiedy w rozmowie z Krzysztofem chciałem przełożyć kolejny termin operacji, spojrzenie doktora storpedowało moje myśli o zmianie terminu. Oczywiście nie obyło się bez atrakcji. Pani anestezjolog doktor Anna Pruszyńska-Bednarek zapodała narkozę niczym lot w kosmos z gen. Mirkiem Hermaszewkim. Odleciałem. Raz jeszcze Dziękuję" - wyjaśnił były detektyw.

Internauci zwrócili uwagę jeszcze na jeden szczegół zdjęcia - mianowicie brak charakterystycznych "kwadratowych" włosów. Czepek zasłonił czubek głowy, jednak jest wystarczająco przezroczysty, by ujawnić brak. Czyżby Rutkowski musiał pozbyć się włosów do zabiegu?

"O jak ładnie Panie Krzysztofie bez tych śmiesznych włosów", "Panie Krzysztofie a gdzie grzywka", "Bez tego czegoś na głowie co zwą to włosami wyglądasz Krzysztofie ok".

RadioZET.pl/AS