Zamknij

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub. Ceremonia kosztowała milion złotych? [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
19.08.2019 13:06
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub. Ceremonia kosztowała milion złotych? [ZDJĘCIA]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Krzysztof Rutkowski w sobotę 17 sierpnia po raz kolejny wziął ślub. Czwartą żoną popularnego „detektywa” została Maja Plich. Uroczystość zaplanowana została z ogromnym rozmachem. Mówi się, że ślub mógł kosztować nawet milion złotych. Na co para młoda przeznaczyła taką fortunę?

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski „detektyw”, który po zakończeniu działalności detektywistycznej lepiej znany jest jako celebryta, przedsiębiorca, a nawet piosenkarz disco polo. Zasłynął między innymi akcją poszukiwania zaginionego pytona. Prywatnie Rutkowski był trzykrotnie żonaty, a w 2017 roku zaręczył się z businesswoman Mają Plich. W sobotę 17 sierpnia 2019 roku zakochani wzięli ślub z pałacu w Rozalinie, znanym z programu „ Projekt Lady. Według medialnych doniesień ceremonia kosztowała fortunę.

Krzysztof Rutkowski był też gościem Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET, gdzie opowiedział m.in. o szczegółach swojego ślubu.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich: „W kopercie dostaliśmy 300 tysięcy złotych” [WIDEO]

Krzysztof Rutkowski wziął ślub za milion złotych?

Na ślub i wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich zaproszonych miało zostać około 200 gości, jednak ostatecznie pojawiło się mniej osób. Nie zmienia to faktu, że ceremonia zaplanowana została z ogromnym rozmachem. Dość powiedzieć, że para młoda przygotowała dla siebie po cztery różne kreacje, w których miała zachwycać gości.

Przygotowania trwały od dwóch lat. Nie mogłam zdecydować się na jedną suknię ślubną, więc są dwie. Jedna jest sprowadzana zza granicy, pozostałe były szyte specjalnie dla mnie – zdradziła panna młoda w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Krzysztof i Maja zadbali, by zaproszonym gościom nie zabrakło niczego, a ślub zapierał dech w piersiach. Małżonkowie powiedzieli sobie „tak” w plenerze, otoczeni pięknymi kwiatami, a obrączki podawał ich 6-letni syn Krzysztof Rutkowski Junior. Na weselu miały znaleźć się takie przysmaki jak rosół z bażanta, foie gras z gęsich wątróbek czy sorbet cytrynowy z galaretką z prosecco. Bezpieczeństwa weselników pilnowali liczni ochroniarze. Impreza zorganizowana z takim rozmachem nie należała również do tanich. Mówi się, że Rutkowski i Plich na ślub i wesele wydali nawet milion złotych. Za podobną kwotę ślub synowi wyprawił Zenon Martyniuk

Świeżo upieczeni małżonkowie są razem od 7 lat. Poza Krzysztofem Juniorem Maja wychowuje również córkę z pierwszego małżeństwa.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego
fot. screen:YouTube
Rutkowski ślub z Mają Plich
fot. screen:YouTube
Krzyszof Rutkowski Maja Plich ślub
fot. screen:YouTube
Zagłosuj

Czy uważasz, że warto wydać na ślub milion złotych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF