Zamknij

Krzysztof Rutkowski za Dudą. Zdradził, dlaczego odda na niego głos

07.07.2020 17:43
Krzysztof Rutkowski
fot. Tomasz Kudala/ Reporter/ East News

Krzysztof Rutkowski zdradził, że w kolejnej turze wyborów prezydenckich będzie głosował na Andrzeja Dudę. Detektyw-celebryta wyznał, dlaczego odda głos na obecnie urzędującego prezydenta. Rzeczywiście to te argumenty go przekonały?

Krzysztof Rutkowski dołączył do grona osób, które nie ukrywają swoich wyborczych zamiarów. Jak ujawnił detektyw-celebryta, w zbliżającej się drugiej turze wyborów prezydenckich odda swój głos na Andrzeja Dudę. Jednym z powodów jest to, że - zdaniem Rutkowskiego - Rafał Trzaskowski nie jest gotowy na objęcie urzędu głowy państwa.

Krzysztof Rutkowski zagłosuje na Dudę. Dlaczego?

Rutkowski w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że nie przekonuje go zmienność poglądów kandydata Koalicji. Kolejnym powodem jest fakt, że zwycięstwo Trzaskowskiego mogłoby jeszcze bardziej zaognić konflikty wśród Polaków.

"Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem" - zdradził.

Przypominamy, że II tura wyborów odbędzie się już 12 lipca. Choć zostało jeszcze kilka dni, kandydaci nie przerywają kampanii i walczą o każdy głos. Pomaga im w tym wiele znanych osób, które starają się przekonać do głosowania na "swojego" człowieka.

Gwiazdy zachęcają do udziału w wyborach

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS