Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krzysztof Rutkowski zostanie ojcem? Internauci podejrzewają blef Mai Plich

05.02.2019 14:36

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich spodziewają się dziecka. Radosną wiadomość ogłosiła w mediach społecznościowych sama Maja. Jednak według wielu osób radość fanów jest przedwczesna. Czyżby źle odczytali przekaz?

Krzysztof Rutkowski zostanie ojcem? Internauci podejrzewają blef Mai Plich fot. Krzysztof Kapica/Polska Press/East News

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich zaręczyli się w 2017 roku. Popularny polski detektyw-celebryta, którzy w zeszłym roku między innymi poszukiwał zaginionego pytona, oświadczył się wybrance w telewizyjnym programie na żywo. Pikanterii sytuacji dodał fakt, że był to program poświęcony śmierci Magdaleny Żuk. W styczniu Plich poinformowała, że są już po ślubie, a ona spodziewa się dziecka. Nie wszyscy dali wiarę tym informacjom, choć Rutkowski wypowiadał się o Mai jako o czwartej żonie. Ich związkiem nie była w stanie zachwiać nawet afera dotycząca rzekomego romansu detektywa z „Wodzianką” Dominiką Zasiewską. Rutkowski i Plich wychowują już 5-letniego synka. Czy w czerwcu, zgodnie z zapowiedziami, pojawi się kolejne dziecko?

ZOBACZ: Meghan Markle udaje ciążę? Internauci mają dowody

Krzysztof Rutkowski zostanie ojcem?

Na profilu Mai Plich na Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy Rutkowskiego obejmującego mocno zarysowany ciążowy brzuch. Komentarz pod zdjęciem według wielu fanów pary nie pozostawia wątpliwości.

„Miłość. Przed nami tylko same wspaniałe chwile”.

Post Mai Plich fot. Instagram:@majaplich

Oczywiście pod postem natychmiast pojawiły się gratulacje i życzenia dla dziecka oraz przyszłej mamy. Część internautów podeszła jednak do nowiny sceptycznie. Według nich zdjęcie nie jest aktualne, a zakochani blefują, chcąc zdobyć zainteresowanie mediów. Czy jednak po ostatnich medialnych burzach mogliby nadal potrzebować rozgłosu? A co Wy myślicie na ten temat?

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Krzysztof Rutkowski rzeczywiście ponownie zostanie ojcem?

RadioZET.pl/gala.pl/MF

Oceń