Zamknij

Krzysztof Skiba schudł 30 kilogramów. Zdradził, jak to zrobił

25.02.2021 12:07
Krzysztof Skiba
fot. Piotr Zagiell/ East News

Krzysztof Skiba w ostatnich miesiącach zrzucił aż 30 kilogramów. W rozmowie z serwisem Plejada.pl muzyk zdradził, jak udało mu się dokonać takiej metamorfozy. Gwiazdor zdradził też, jakie błędy najczęściej popełnią osoby odchudzające się.

Krzysztof Skiba może pochwalić się olbrzymią metamorfozą. Muzyk Big Cyc w ostatnich miesiącach zrzucił aż 30 kilogramów. W wywiadzie dla serwisu Plejada.pl zdradził, czemu zawdzięcza tak dużą utratę wagi.

Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. (...) Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić. I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka - powiedział.

Zobacz też: Patrycja Markowska: Teraz jest piękny moment, żeby się jednoczyć [WIDEO]

Krzysztof Skiba schudł 30 kilogramów. Zdradził, jak to zrobił

Artysta zwrócił też uwagę na błędy ludzi popełniane przy odchudzaniu się. Jego zdaniem odstawienie na jakiś czas węglowodanów lub głodzenie się nic nie daje.

Odstawiają ziemniaki i makaron lub głodzą się i piją tylko wodę przez tydzień, licząc, że to da niesamowite efekty. Nie da. Ja teraz jem praktycznie wszystko. No może poza smalcem i golonką. Ale każdy posiłek celebruję, nie spieszę się i dzięki temu nie pojawiają mi się oponki na brzuchu - podkreślił Krzysztof Skiba.

Gwiazdor zdradził, że zmiana wyglądu przyczyniła się do tego, że ludzie nie rozpoznają go na ulicy. Skiba nie wyklucza też wydania humorystycznego poradnika o odchudzaniu.

Może nawet wydam książkę "Jak tracić kilogramy, nie tracąc poczucia humoru". Bo odchudzanie generalnie jest nudne. Nie możesz jeść prawnych rzeczy, a ciągle o nich myślisz, więc cię to wkurza. Ja chciałbym sprzedać patent, jak odchudzać się na wesoło. Bo można! Bez żadnego głodzenia się. Wystarczą odpowiednia dieta i ćwiczenia. I efekty są rewelacyjne - wyjaśnił.