Zamknij

Zalewski uderza w Kukiza hasłem z Fryderyków. "Pięć gwiazdek, trzy gwiazdki" i nowy wyraz

12.08.2021 19:39
Krzysztof Zalewski i Paweł Kukiz
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Krzysztof Zalewski dołączył do gwiazd krytykujących Pawła Kukiza za poparcie "lex TVN". Wokalista przytoczył treść swojego przemówienia z gali Fryderyków i uzupełnił je o nazwisko przewodniczącego. "Mowa była dobra, lecz się zgubił wyraz...".

Paweł Kukiz przyczynił się do przegłosowania nowelizacji ustawy medialnej zwanej powszechnie  "lex TVN". Oburzenie decyzją polityka wyraziło mnóstwo internautów oraz gwiazd show-biznesu. Wygląda na to, że przewodniczący Kukiz'15 nie tylko stracił szacunek w branży muzycznej, ale także prawdopodobnie na zawsze zaprzepaścił parę kontaktów.

Piotr Gąsowski już mianuje się "byłym kolegą" polityka. Janusz Panasewicz z Lady Pank wyznał wprost, że wstydzi się znajomości z politykiem, podobnie jak Kuba Wojewódzki, który również przeżywa moralniaka za "naiwność i głupie sentymentalne koleżeństwo". Kukiz oberwał także od szeregu postaci mediów i gwiazd związanych z kanałami Discovery, m.in. Doroty Szelągowskiej, Agaty Młynarskiej i Małgorzaty Rozenek.

Krzysztof Zalewski uderza w Kukiza. Uzupełnił treść przemówienia z Fryderyków

Krzysztof Zalewski również odniósł się do lex TVN i "występku" Kukiza w swoim nowym poście. Wokalista przypomniał pod zdjęciem pocałunku z Ralphem Kamińskim swoje przemówienie z gali Fryderyków i dostawił do antypisowskiego hasła nazwisko Kukiza. 

Wspominkowy czwartek. Pozdrawiam Cię @ralphkaminski! Jesteś znakomitym artystą! A skoro już wspominamy: Mowa była dobra, lecz się zgubił wyraz. Pięć gwiazdek, trzy gwiazdki, Konfę i Kukiza. Miłego dnia Kochani! - zrymował Zalef.

Wzajemnie! Kukiz you can’t sit with us - dodał od siebie Ralph Kamiński. 

Kukiz zaprzecza, że negocjował z PiS ws. głosowania. "Ja się wręcz uparłem, że nie chcę stanowisk"