Zamknij

Książę Albert ma nieślubne dziecko? Otrzymał list od 15-latki: "Drogi tatusiu"

15.10.2020 21:32
Książę Albert
fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Książę Albert otrzymał tajemniczy list od 15-letniej Brazylijki. Nastolatka twierdzi, że jest jego nieślubną córką. Na dworze w Monako znowu zawrzało.

Książę Albert to 14. książę Monako, syn Rainiera III, księcia Monako i Grace, księżnej Monako. Następca odziedziczył tron po śmierci ojca 6 kwietnia 2005 roku. W 2011 roku jego żoną została Charlene Wittstock, z którą ma dwoje dzieci: Gabrielę oraz Jakuba. Ostatnio głośno było o księciu Albercie w marcu - był pierwszą głową państwa z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Teraz na jaw wyszła dużo bardziej skandaliczna informacja.

Do księcia Alberta dotarł list od 15-letniej mieszkanki Brazylii. Jego treść ujawnił niemiecki RTL. Nastolatka twierdzi, że jest nieślubnym dzieckiem monakijskiego księcia. Jak podaje serwis RTL, sprawa wkrótce trafi do sądu, a mężczyzna będzie musiał poddać się testom na ojcostwo.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry wystąpią w reality show. Podpisali kontrakt z Netfliksem

Książę Albert ma kolejne nieślubne dziecko?

- Drogi tatusiu (…) Kiedy miałam pięć czy sześć lat, ciągle pytałam mamę, gdzie jesteś i dlaczego nie jesteś z nami. Mam przyjaciół z dwójką rodziców, którzy się z nimi bawią, a ja nie. Mama nigdy nie odpowiedziała mi, dlaczego tak jest. Cierpię i nie rozumiem, dlaczego dorastałam bez ojca, a teraz, kiedy cię znalazłam, nie chcesz mnie widzieć - można przeczytać w wysłanym przez 15-latkę liście.

Książę Albert ma dwójkę dzieci z żoną Charlene. Ma jednak także nieślubne dzieci - 17-letniego syna z romansu ze stewardessą oraz 28-letnią córkę, której mamą jest kelnerka Tamara Rotolo. Mimo to informacja o potencjalnym kolejnym nieślubnym dziecku wstrząsnęła opinią publiczną.