Zamknij

Książę Filip skończył 99 lat. Nowe zdjęcie królewskiej pary zachwyciło [FOTO]

10.06.2020 13:22
Książę Filip skończył 99 lat
fot. EAST NEWS

Książę Filip, mąż brytyjskiej królowej Elżbiety, 10 czerwca 2020 roku kończy 99 lat. Z tej okazji w sieci pojawiło się nowe zdjęcie królewskiej pary. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą uwierzyć, że książę żyje niemal wiek i podkreślają, że prezentuje się doskonale.

Brytyjska rodzina królewska to światowy ewenement. Monarchia cieszy się zainteresowaniem całego świata i posiada oddanych fanów nie tylko wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii. Niemal każde doniesienie z dworu elektryzuje media na całym świecie. Mowa tu między innymi o narodzinach "royal baby" oraz skandalach, których także nie brakuje. Wielbiciele monarchii przymykają jednak oko na kontrowersje i niezmiennie kochają królową Elżbietę II i jej rodzinę.

Dziś, 10 czerwca 2020 roku urodziny świętuje mąż królowej Elżbiety II, książę Filip. Małżonek brytyjskiej monarchini może pochwalić się imponującym wiekiem 99 lat. W ostatnich miesiącach spekulowano na temat stanu zdrowia Filipa, który wycofał się z życia publicznego i rzadko można było oglądać go podczas oficjalnych ceremonii. Z okazji urodzin Pałac postanowił zrobić niespodziankę poddanym i wielbicielom brytyjskiej rodziny królewskiej.

 97-letni książę Filip miał wypadek. Na zdjęciach widać przewróconego Range Rovera [WIDEO]  

Książę Filip skończył 99 lat. Brytyjska para królewska na nowym zdjęciu

Wszyscy, którzy obawiali się o zdrowie księcia Filipa, mogą odetchnąć z ulgą. Na oficjalnym profilu brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiło się urodzinowe zdjęcie księcia, na którym pozuje u boku małżonki. Wykonane zostało na tle zamku Windsor, gdzie monarchowie schronili się na czas pandemii koronawirusa.

- Nowe zdjęcie Księcia Edynburga i Królowej zostało wykonane w zeszłym tygodniu w zamku Windsor z okazji 99. urodzin Jego Królewskiej Wysokości - czytamy w opisie fotografii.

W komentarzach zaroiło się od komplementów, wiele osób podkreślało, że książę Filip doskonale się trzyma i nie widać po nim słusznego wieku. Nie zabrakło oczywiście urodzinowych życzeń. Oczywiście dołączamy do nich.