Zamknij

Książę Harry broni Meghan Markle. Boi się o jej życie?

Maciej Friedrich
03.10.2019 11:05
Książę Harry broni Meghan Markle. Boi się o jej życie?
fot. SplashNews.com/East News

Książę Harry ma najwyraźniej dość medialnych ataków na swoją żonę. Wydał oświadczenie, w którym oskarża prasę o nękanie Meghan Markle, pozwał również jeden z tabloidów, który opublikował prywatny list księżnej. Harry obawia się, że życie jego żony może być zagrożone.

Meghan Markle i książę Harry to bez wątpienia najbardziej medialni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Zwłaszcza Meghan, która przez wiele osób uważana jest za „czarną owcę” monarchii, nie znika z pierwszych stron tabloidów. Brytyjska prasa nie szczędzi księżnej kąśliwych uwag i krytyki. Do tej pory małżonkowie dzielnie znosili medialną nagonkę, jednak kiedy jeden z magazynów opublikował prywatny list Meghan do swojego ojca, książę postanowił zareagować. Pozwał tabloid za bezprawną publikację i zmanipulowanie treści listu. Wydał również emocjonalne oświadczenie na oficjalnej stronie pary książęcej.

Książę Harry boi się o Meghan Markle. Broni księżnej przed medialnymi atakami

Książę Harry wydał oświadczenie, w którym jednoznacznie stwierdza, że brytyjska prasa pastwi się nad jego żoną.

Mówiąc otwarcie, to nic innego, jak bezwzględne nękanie. Przychodzi moment, gdy należy twardo przeciwstawić się takim praktykom, gdyż niszczą one ludzi i życia.

Odniósł się również do historii swojej matki. Przypomniał, że to uciekając przed dziennikarzami, samochód księżnej Diany rozbił się w jednym z paryskich tuneli. Matka Harry'ego, podobnie jak Meghan Markle, była pod stałą obserwacją mediów, co odbiło się na jej kondycji psychicznej.

Moim największym lękiem jest to, że historia się powtórzy. Już raz widziałem, co działo się z osobą, którą kochałem, a która została zaszczuta i odczłowieczona przez media. Straciłem matkę i teraz obserwuję, jak moja żona codziennie pada ofiarą tych samych nienawistnych sił – wyznał szczerze książę.

Czas pokaże, czy ostra reakcja księcia będzie miała jakikolwiek efekt. Miejmy nadzieję, że brytyjskie media nie postanowią mścić się na książęcej parze.

 Meghan Markle i książę Harry pokazali małego Archiego. Widać, do kogo jest podobny

Zagłosuj

Śledzisz informacje o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF