Zamknij

Książę Harry diametralnie zmienił fryzurę? "Zapuścił włosy i nosi kucyk"

13.01.2021 11:03
książę Harry
fot. Netflix/Ferrari Press/East News

Książę Harry diametralnie zmienił fryzurę? Takimi sensacjami podzielił się amerykański aktor, który mieszka z księciem w sąsiedztwie. Spotkanie z Harrym miało być bardzo krótkie, ale Rob Lowe dostrzegł zaskakujący szczegół.

Książę Harry i Meghan Markle od początku kwietnia 2020 roku nie reprezentują już brytyjskiej monarchii. Na mocy porozumienia, jakie zawarli z rodziną królewską, ich życie nabrało więcej prywatności. Mimo to, zainteresowanie parą nie spada, a wielbiciele monarchii wciąż są ciekawi, co u nich słychać. Niedawno spekulowano, że Markle znowu jest w ciąży, jednak pogłoski te nie potwierdziły się.

Teraz na jaw wyszedł szczegół dotyczący Harry'ego. Chodzi o jego wizerunek, który miał ulec diametralnej zmianie. W programie Jamesa Cordena gościł amerykański aktor, Rob Lowe, który mieszka z Harrym po sąsiedzku i niedawno miał okazję go spotkać. Zobaczył w jego wyglądzie coś zaskakującego.

Zobacz także: Meghan Markle poroniła. Pałac Buckingham skomentował sprawę 

Książę Harry nosi kucyk?

Rob Lowe był gościem niedawnego odcinka "The Late Night Show" Jamesa Cordena, gdzie podzielił się opowieścią o swoim dość nowym sąsiedzie. Aktor jest przekonany, że widział Harry'ego w trakcie przejażdżki autem.

"Właśnie spotkałem twojego rodaka, księcia Harry'ego. Na światłach, 10 minut temu” - powiedział aktor, dodając, że książę mieszka w niedalekim sąsiedztwie, półtora kilometra od niego. Jak twierdzi Lowe, ujrzeć Harry'ego to jak zobaczyć potwora z Loch Ness, ale wreszcie mu się to udało.

Harry miał prowadzić auto, a w jego wyglądzie było coś zaskakującego. Lowe zaznacza, że sam nie do końca jest pewien tego, co widział, ani czy to na pewno był mąż Meghan, ale jeśli tak, to znaczy, że książę zapuścił włosy.

"To było bardzo krótkie spotkanie, ale wydawało mi się, że jego włosy bardzo urosły i były spięte w kucyk" - wyjawił aktor. Jednak prowadzący program, który znany jest z bliskich kontaktów z Harrym i Meghan, od razu temu zaprzeczył i przekonywał, że Lowe zdecydowanie widział kogoś innego.

Mimo to Rob Lowe obstawał przy swojej wersji. Czy ma rację? Biorąc pod uwagę, że Harry jeszcze w grudniu był widziany z typowymi dla siebie krótkimi włosami, spektakularna metamorfoza księcia jest mało prawdopodobna.

RadioZET.pl/HuffPost/AS