Zamknij

Książę Harry i Meghan Markle pokazali zdjęcia z zaręczynowej sesji

Redakcja
21.12.2017 19:00
Książę Harry i Meghan Markle pokazali zdjęcia z zaręczynowej sesji
fot. Twitter

Pałac Kensington opublikował zdjęcia księcia Harry'ego i Meghan Markle. To pierwsze oficjalne portrety zakochanych. Ich autorem jest Alexi Lubomirski, brytyjski fotograf polskiego pochodzenia. 

Na jednym ze zdjęć widzimy Harry'ego i Meghan siedzących na stopniach schodów prowadzących do wejścia do Windsoru. Książę ma na sobie niebieski garnitur, a jego narzeczona ubrana jest w zjawiskową czarną suknię ze srebrno-złotymi wzorami, przedstawiającymi motywy roślinne. Na drugiej, jeszcze bardziej subtelnej fotografii, widzimy jedynie uśmiechnięte twarze wtulonych w siebie zakochanych.

O tym, że książę Harry i Meghan Markle się zaręczeni, poinformowano 27 listopada tego roku. Warto przypomnieć, że książę Harry jest piąty w kolejce do tronu w Wielkiej Brytanii. Meghan Markle jest amerykańską aktorką i modelką. 

„To niesamowity zaszczyt być poproszonym o udokumentowanie tego niesamowitego wydarzenia, a także ogromny przywilej, że zaproszono mnie, bym dzielił i był świadkiem miłości tej młodej pary" - napisał w oświadczeniu Lubomirski. "Nie mogę powstrzymać uśmiechu, kiedy patrzę na ich zdjęcia, ich radość z bycia razem".

RadioZET.pl/SI