Zamknij

Książę Harry i Meghan odchodzą. Brytyjczycy wściekli: "Wystawny ślub za naszą kasę, a teraz uciekają"

Patrycja Chudolińska
09.01.2020 15:11
Meghan Markle i książę Harry
fot. Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie ogłosili swoją decyzję o rezygnacji ze sprawowanych funkcji w rodzinie królewskiej. Od wczoraj wizerunek książęcej pary nie znika z okładek brytyjskich gazet.

Meghan Markle i książę Harry odchodzą

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie ogłosili swoje odejście. Planują uniezależnić się finansowo i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Chcą również wychowywać syna Archiego zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych.

- Zamierzamy wycofać się jako ''wysocy rangą'' członkowie rodziny królewskiej i pracować, aby stać się niezależnymi finansowo, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość. To z waszą zachętą, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się gotowi na tę zmianę - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na Instagramie.

Taki ruch książęcej pary wywołał ogromne zamieszanie w mediach. Okazuje się, że Brytyjczycy są bardzo rozczarowani zachowaniem księcia Harry'ego, który, ich zdaniem, ugiął się woli Meghan. Na oficjalnym profilu Sussex Royal nie brakuje krytycznych, bardzo negatywnych komentarzy.

Brytyjczycy komentują decyzję książęcej pary

Książę Harry i Meghan Markle liczyli na wsparcie fanów w tej decyzji. Okazuje się jednak, że ruch książęcej pary rozjuszył brytyjskich obserwatorów.

- Tragedia.

- Może powinniście zwrócić wszystkie pieniądze, którymi opłaciliśmy wasz ślub i remont waszego domu... Chcecie być niezależni - to zacznijcie sami płacić za swój transport, loty i ochronę! Ten rollercoaster, jaki sprawiła Meghan Harry'emu w rodzinie królewskiej to jakiś żart!

- Szokujące i absolutnie bez szacunku!

- Dumna z siebie jesteś Meghan, rozkręcając takie coś w urodziny Kate? Wszyscy widzą, o co naprawdę ci chodzi.

Jakoś pieniędzy naszych podatników nie było wam tak ciężko wydawać. Wystawny ślub za naszą kasę, a teraz uciekają. Skandal.

Co o tym sądzicie?

RadioZET.pl/PCh