Zamknij

Książę Harry i książę Karol znów ze sobą rozmawiają. "Kanały komunikacji są otwarte"

03.12.2021 12:06
Książę Harry
fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Książę Harry i książę Karol znów ze sobą rozmawiają. Ojciec i syn zaciekle walczą, aby poprawić swoje relacje. "Kanały komunikacji są otwarte" - pisze magazyn "Page Six".

Książę Harry i książę Karol zaciekle walczą o to, aby naprawić swoje relacje. Ojciec i syn zaczęli ze sobą rozmawiać i mimo że ich relacje wciąż są napięte, widać, że chcą to zmienić. Karol i Harry widzieli się co prawda ostatni raz na pogrzebie księcia Filipa. Warto też dodać, że Karol nie poznał też jeszcze malutkiej wnuczki, Lilibet. Na szczęście wszystko idzie ku lepszemu.

Zobacz też:  Książę Karol rasistą? Jest oświadczenie w sprawie skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Książę Harry i książę Karol znów ze sobą rozmawiają. "Kanały komunikacji są otwarte"

"Karol był bardzo zraniony, gdy Harry i Meghan zrzucili na rodzinę rezygnację z pełnionych w niej ról i po prostu wyprowadzali się za granicę. (...) Harry i Karol nie rozmawiali przez dłuższy czas, ale teraz kanały komunikacji są otwarte" - pisze magazyn "Paxe Six", podkreślając też, że między nimi nie jest jeszcze kolorowo.

"Nie sądzę, żeby ich stosunki były usłane różami. To nie tak, że teraz raz w tygodniu od serca rozmawiają przez telefon" - czytamy w "Page Six".

"Z pewnością Święta Bożego Narodzenia byłyby dobrym sposobem na ocieplenie ich relacji" - mówi w rozmowie z "Page Six" Joe Little z "Majesty Magazine".

Warto dodać, że odkąd Meghan Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej, narosło wiele konfliktów z pozostałymi członkami rodziny. Oliwy do ognia dolał też wywiad Meghan i Herry'ego z Oprah Winfrey.