Zamknij

Książę Harry w ogniu krytyki. Znany muzyk nie miał litości. "Zaślepiony d*pek"

11.06.2021 11:57
Książę Harry
fot. Apple+ TV / The Me You Can’t S/Ferrari Press/East News

Książę Harry po raz kolejny został ostro skrytykowany. Tym razem w słowach nie przebierał Noel Gallagher, wokalista brytyjskiej grupy Oasis. Kontrowersyjny muzyk jest wyraźnie zbulwersowany zachowaniem księcia.

Książę Harry ma szansę przejść do historii jako "czarna owca" brytyjskiej rodziny królewskiej. Wnuk królowej Elżbiety II wielokrotnie podpadał w otoczeniu dworu, a za powód rodzinnego konfliktu wiele osób uznaje małżeństwo z Meghan Markle. Nie jest tajemnicą, że małżonkowie są raczej nowocześni i nie po drodze było im z tradycyjnym i konserwatywnym podejściem monarchii. Ostatecznie postanowili zrezygnować z oficjalnej funkcji członków rodziny królewskiej i wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych. Niestety, w wywiadzie dla Oprah Winfrey szczerze opowiedzieli o nacisku i ogromnej presji dworu, która miała skutkować myślami samobójczymi Meghan. Opowieści o toksycznym środowisku sprawiły, że książęca para weszła w konflikt z monarchią.

Meghan i Harry spotkali się z ostrą krytyką, powstała nawet petycja dotycząca zrzeczenia się przez nich tytułów książęcych. Coraz częściej głos w sprawie pary zabierają znane postacie i celebryci. W rozmowie z "The Sun" głos zabrał Noel Gallagher, wokalista znanego brytyjskiego zespołu Oasis, autorów hitu "Wonderwall". Artysta nie szczędził Harry'emu gorzkich słów, odważnie stwierdził także, że obecny konflikt rodzinny to skutek "zadawania się" z Amerykanami.

ZOBACZ TAKŻE:  Córka Meghan Markle i Harry'ego nie jest księżniczką. Czemu nie otrzymała tytułu?

Noel Gallagher zaatakował księcia Harry'ego. Lider Oasis nie przebierał w słowach

Gallagher zdradził, że sam ma za sobą trudne relacje z młodszym bratem, a w konflikcie Harry'ego z Williamem bierze stronę tego drugiego. Mąż Meghan został oceniony przez wokalistę bardzo surowo.

- Ma pie***onego młodszego braciszka, któremu gęba się nie zamyka. Czuje się, jakbym to ja był Williamem (...) Książę Harry jest całkowicie zaślepiony. Po prostu nie jedź po swojej rodzinie, bo nie ma takiej potrzeby - ocenił, a Harry'ego określił mianem "cholernego, zaślepionego d*pka.

Kontrowersyjne wydają się także słowa muzyka, który zapytany o rolę Meghan w całej sprawie, niepochlebnie wypowiedział się o Amerykanach.

- Tak właśnie się dzieje, kiedy spoufalasz się z Amerykanami - stwierdził gorzko.

Książę nie zdecydował się odnieść do słów piosenkarza.