Zamknij

Książę Harry skończył 37 lat. Posypały się życzenia od rodziny królewskiej

15.09.2021 19:22
Książę Harry
fot. Rex Features/East News

Książę Harry świętuje 37. urodziny. Z tej okazji posypały się liczne życzenia urodzinowe od rodziny królewskiej dla młodszego syna księcia Karola i księżnej Diany.

Książę Harry 15 września skończył 37 lat. Mimo że młodsza pociecha Karola i Diany zdecydowała się odejść z rodziny królewskiej, pozostali członkowie nie zapomnieli o jego święcie - 37 urodzinach. Z tej okazji w mediach społecznościowych posypały się liczne życzenia od rodziny królewskiej.

Zobacz też: Książę Harry skłamał na temat niezależności finansowej od rodziny? Nowe fakty

Książę Harry skończył 37 lat. Posypały się życzenia od rodziny królewskiej

"Wszystkiego najlepszego dla księcia Harry'ego!" - napisali księżna Kate i książę William. Do internetowych życzeń dołączyli się też księżna Kamila oraz ojciec Harry'ego-książę Karol. Warto również podkreślić, że o urodzinach wnuka pamiętała też jego babcia - Królowa Elżbieta.

Książę Harry i jego ukochana Meghan od czasu gdy opuścili rodzinę królewską, przeprowadzając się do USA ,wzbudzają mieszane uczucia zarówno wśród rodziny królewskiej, jak i fanów. Oliwy do ognia dolał wywiad z Oprah Winfrey, w którym Meghan i Harry przedstawili rodzinę królewską w niekorzystnym świetle.