Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Książę Karol upokorzył Księżną Dianę w bardzo intymnej sytuacji

22.10.2019 13:41

Książę Karol i Księżna Diana byli małżeństwem, które robiło sobie wiele przykrości. Po latach światło dzienne ujrzała historia, w której Książę Karol upokorzył Dianę i to w bardzo intymnej sytuacji. Co dokładnie się wydarzyło?

Książę Karol i Księżna Diana fot. Rex Features/ East News

Księżna Diana i Książę Karol nie byli udanym małżeństwem

Księżna Diana i Książę Karol nie byli dobranym i zgodnym małżeństwem. Często robili sobie przykrości, a niedawno na światło dzienne wyszła pewna historia, która pokazuje, że ich związek nie był udany. "The Mirror" opisuje,  jak Książę Karol upokorzył żonę. Diana dowiedziawszy się o tym, że mąż ją zdradza z Camillą, chciała ratować małżeństwo. Zaplanowała romantyczną noc z mężem, a przedtem poszła na zakupy, aby zaopatrzyć się w seksowną bieliznę.

Księżna Diana i Książę Karol fot. Rex Festures/ East News

Książę Karol upokorzył Dianę

"Diana poszła do Harrodsa, do części z ekskluzywną bielizną i kupiła sobie kilka kompletów. Kiedy wróciła do domu i wieczorem przymierzała je w swoim pokoju, Karol wszedł bez pukania, spojrzał na żonę i powiedział „wyglądasz niedorzecznie” i wyszedł" - pisze "The Mirror".

Książę Karol po raz pierwszy spotkał Camillę na meczu polo w 1970 roku. W tamtym okresie Camilla wyszła za mąż za Adrew Parker Bowlesa, natomiast Karol poślubił Dianę w 1981 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

RadioZEt.pl/SW

Oceń