Zamknij

Pierwsze urodziny royal baby. William i Kate pokazali zdjęcia

Maciej Friedrich
23.04.2019 15:08
Pierwsze urodziny royal baby. William i Kate pokazali zdjęcia
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Książę Louis to trzecie dziecko księcia Williama i księżnej Kate. Z okazji jego pierwszych urodzin szczęśliwi rodzice opublikowali w sieci zdjęcia młodego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Internauci są zachwyceni Louisem.

Brytyjska rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Fani z nawet najodleglejszych zakątków świata starają się być na bieżąco z tym, co dzieje się w otoczeniu Królowej Elżbiety II. Poza licznymi kontrowersjami, wśród których warto wymienić między innymi pierwszy gejowski ślub w rodzinie królewskiej, najwięcej emocji wzbudza każdy strzępek informacji na temat royal baby. Oczy wszystkich zwrócone są na zbliżający się poród Meghan Markle, tymczasem księżna Kate i książę William mogą cieszyć się z urodzin swojego trzeciego dziecka. Książę Louis właśnie skończył roczek.

Kate i William bardzo dbają o prywatność swoich pociech. Do tej pory w internecie ciężko było znaleźć choćby fotografie chłopca, książęca para unikała także pokazywania się z nim publicznie. Podobnie postępowała w przypadku starszego rodzeństwa Louisa, George'a i Charlotte. Postanowili jednak zrobić wyjątek.

ZOBACZ: Urodziny Elżbiety II. Najdłużej panująca brytyjska królowa kończy 93 lata

Syn księcia Williama i księżnej Kate na oficjalnych zdjęciach

Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku, co oznacza, że dokładnie dziś kończy rok. Z okazji urodzin szczęśliwi rodzice postanowili podzielić się ze światem zdjęciami potomka. Na instagramowym profilu Pałacu Kensington opublikowane zostały portretowe fotografie jubilata, wykonane samodzielnie przez księżną. Internauci nie kryli zachwytu nad urodą chłopca. Pojawiły się głosy, że malec jest idealną wypadkową urody mamy i ojca. Do tej pory zdjęcie małego księcia polubiło na Instagramie ponad 1,3 miliona użytkowników. Jak napisała jedna z internautek, Louis ma „najlepsze brwi w królestwie”.

Zagłosuj

Śledzisz informacje o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF