Zamknij

Książę Louis obchodzi 2. urodziny. Pałac pokazał urocze zdjęcia syna Williama i Kate [FOTO]

Maciej Friedrich
23.04.2020 15:38
Książę Louis obchodzi 2. urodziny. Pałac pokazał urocze zdjęcia syna Williama i Kate [FOTO]
fot. screen:YouTube

Książę Louis, syn księżnej Kate i księcia Williama, obchodzi 2. urodziny. Z tej okazji w sieci pojawiły się urocze zdjęcia młodego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Autorką jest sama Middleton.

Brytyjska rodzina królewska cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Niemal każde wydarzenie na dworze i w jego otoczeniu odbija się w mediach szerokim echem. Rzecz jasna najgłośniej mówi się o ślubach lub narodzinach nowego członka dynastii. Niezwykle ważnymi wydarzeniami są także urodziny. 23 kwietnia to kolejna data ważna dla brytyjskiej rodziny królewskiej. To właśnie dziś 2. urodziny obchodzi najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate - Książę Louis. 

 Pierwsze urodziny royal baby. William i Kate pokazali zdjęcia

Książę Louis skończył dwa lata. Urocze zdjęcia autorstwa Kate Middleton

Przyjęło się, że w dniu urodzin dzieci Kate i Williama na profilu Pałacu Kensington na Instagramie pojawiają się zdjęcia jubilata. Nie inaczej było tym razem, a autorką fotografii została sama Kate Middleton.

Chłopiec został uwieczniony podczas prac malarskich. Wyraźnie widać to po umazanych różnokolorowymi farbami dłoniach chłopca, który najwyraźniej doskonale bawił się, odciskając swoją dłoń na kartkach.

- Dzielimy się fragmentem prac księcia Louisa tuż przed jego urodzinami - podpisano zdjęcia.

Kartki ozdobione odbiciem dłoni Louisa mają zostać przekazane pracownikom brytyjskiej służby zdrowia walczących z pandemią koronawirusa. Zdjęcia księcia Louisa zachwyciły internautów, post Pałacu Kensington został polubiony ponad milion razy.

- Wygląda zupełnie jak mama.

- Przeuroczy książę - zachwycali się internauci.

Louisowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Zagłosuj

Interesujesz się brytyjską rodziną królewską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF