Zamknij

Książę William ma problemy zdrowotne. "Zwrócił się do najlepszych lekarzy"

18.06.2021 14:58
Książę William
fot. Conservation International/ East News

Książę William jest chory? Zagraniczne media donoszą, że przyszły król Wielkiej Brytanii ma poważne problemy ze zdrowiem, a o pomoc zwrócił się do najlepszych lekarzy. "Jest przerażony" - donoszą media.

Książę William nie ma obecnie dobrego czasu. Aktualnie jest bardzo mocno zapracowany, gdyż przejął mnóstwo obowiązków królowej Elżbiety II. William reprezentuje monarchię w jej imieniu. Dodatkowo stresująca jest dla niego sytuacja z Meghan i Harrym. Mimo że z bratem ma już lepsze relacje, z Meghan jego stosunki wciąż są chłodne. Oprócz ogromnego stresu i odpowiedzialności książę boryka się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz też: Książę William ukarze Meghan i Harry'ego? "Ma już znaczną władzę w rodzinie, wszyscy się zgodzili"

Książę William ma problemy zdrowotne. "Zwrócił się do najlepszych lekarzy"

Ponoć William jest przerażony tym, co dzieje się z jego zdrowiem i szuka pomocy u najlepszych specjalistów. "National Enquirer" podkreśla, że William ma problemy ze wzrokiem. Według magazynu za pięć lat William może całkowicie oślepnąć.

"Publicznie przyznał, że jego wzrok zawodzi, ale za pałacowymi murami powiedziano mi, że boi się oślepnąć" - podkreśla informator tabloidu.

Problem ze wzrokiem spowodowany jest ogromnym stresem, z którym mierzy się William.

"To nie jest tajemnica, że William i jego żona Kate są wściekli na Sussexów za samolubne odejście. Chociaż Kate jak zwykle dzielnie reprezentuje monarchię w miejscach publicznych, obawiamy się, że jej prywatny świat się rozpada. Walka Williama ze ślepotą musi być druzgocąca i bolesna" - zdradza źródło.

Plotkuje się, że William jest wręcz przerażony i robi wszystko, aby nie dopuścić do utraty wzroku.