Zamknij

Książę William nie chce czwartego dziecka. Wygadała się sama Księżna Kate

Sylwia Wamej
17.01.2020 15:02
Książę William
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Książę William nie chce mieć czwartego potomka? Takie słowa miały paść z ust samej Księżnej Kate w rozmowie z fanem monarchii - Joshem Macpalcem.  Co dokładnie powiedziała Księżna Cambridge?

Książę William nie chce więcej dzieci? Wygadała się Księżna Kate

Książę William i Księżna Kate nie będą mieli czwartego dziecka? Takie słowa miały paść z ust samej Kate Middleton podczas rozmowy z fanem Rodziny Królewskiej -Joshem Macpalcem.  W środę  William i Kate spotkali się z przedstawicielami rozmaitych grup wyznaniowych w ośrodku Khidmat Centre w hrabstwie Yorkshire.

W pewnym momencie zdecydowali się na rozmowę z Joshem. Fan Rodziny Królewskiej powiedział, że za każdym razem, gdy para witała na świecie kolejną pociechę, on wysyłał im kartkę z gratulacjami. Jak się okazało, kolejnej kartki nie wyśle, bo małżeństwo nie planuje powiększać już rodziny.

"Nie wydaje mi się, żeby William chciał więcej dzieci" - miała powiedzieć swojemu rozmówcy Księżna Kate.

Kate i William: Ile mają dzieci?

Przypomnijmy, że książęca para jest rodzicami trójki pociech: 6-letniego George'a, 4-letniej Charlotte oraz rocznego Louisa. Co rusz nie brakuje doniesień, jakoby Kate spodziewała się kolejnego dziecka.

Póki co William skupia się na swoich obowiązkach. Ostatnio syn Księcia Karola i Księżnej Diany zaprezentował umiejętność języka migowego, podczas uroczystego nadawania państwowych odznaczeń.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia Rodziny Królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW