Zamknij

Księżna Diana wygarnęła Camilli, co o niej myśli. Ujawniono nieprzyjemną rozmowę pań

Sylwia Wamej
16.12.2019 16:39
Księżna Diana
fot. Pa/ Press Association/ East News

Księżna Diana i Książę Karol nie tworzyli zgodnego małżeństwa. Gdy  "Królowa Ludzkich Serc" dowiedziała się, że Książę Karol ją zdradza, zdecydowała się skonfrontować z Camillą Parker-Bowles. Ujawniono właśnie zapis nieprzyjemnej rozmowy między paniami.

Księżna Diana i Camilla Parker-Bowles: Ujawniono nieprzyjemną rozmowę obu pań

Księżna Diana, choć uchodziła za osobę niezwykle empatyczną, ciepłą i pomagającą innym, potrafiła również być twarda. Gdy dowiedziała się, że jej mąż Karol ma romans z Camillą Parker-Bowles, natychmiast postanowiła rozmówić się z kochanką ukochanego.

Diana pod koniec lat 80. miała pojawić się niespodziewanie na 40. urodzinach siostry Camilli. Na miejscu był również Karol, ale Diana postanowiła skonfrontować się tylko z Camillą.

Jak powiedziała w rozmowie ze swoim biografem - Andrew Mortonem, była przerażona, ale śmiertelnie spokojna.

"Powiedziałam: „Wiem, co dzieje się między tobą i Karolem, i chcę, żebyś o tym wiedziała. Tak nie postępują damy” - mówiła Diana.

Camilla miała odpowiedzieć Dianie."Powiedziała mi: „Masz wszystko, czego chciałaś. Zakochują się w tobie mężczyźni na całym świecie i masz dwójkę pięknych dzieci. Czego chcesz jeszcze?” – mówiła w rozmowie z biografem Diana. Księżna odpowiedziała jej spokojnie: "Chcę mojego męża" - powiedziała Camilli.

EN_01379040_0015
fot. SUPPLIED BY GLOBE PHOTOS,

iężna Diana i Książę Karol. Kiedy się rozwiedli

Rozmowa Diany i Camilli nie przyniosła żadnych efektów, bo mąż Diany wciąż romansował z Camillą. W 1997 roku Diana i Karol rozwiedli się, a rok później Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. 9 kwietnia 2005 roku Karol poślubił Camillę Parker-Bowles.

Zagłosuj

Śledzisz losy rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW