Zamknij

Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka. Gazeta podała już płeć!

Redakcja
11.09.2017 08:30
Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka. Gazeta podała już płeć!

Księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Para książęca ma już czteroletniego syna, księcia George'a, i dwuletnią córeczkę, księżniczkę Charlotte.

Księżna Kate będzie miała trzecie dziecko. Jaka będzie jego płeć?

O trzeciej ciąży księżnej poinformował media Pałac Kensington. Wystosowano specjalny komunikat, w którym podkreślono wielką radość rodziny królewskiej.

W trakcie wizyty w Polsce księżna Kate żartowała podczas podziękowań polskim mamom z firmy Whisbear za prezent – misia wydającego uspokajający dla małych dzieci szum, który pomaga im zasnąć – że „wygląda na to, że po prostu będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci". Te słowa zostały podchwycone przez kolorową prasę jako pierwsze sygnały planów macierzyńskich pary. Teraz brytyjski tabloid „Sun" twierdzi, że potomek został poczęty właśnie w Polsce.

Zobacz także

Trwają także spekulacje na temat płci i imienia dziecka. Choć poród księżnej Kate odbędzie się dopiero wiosną przyszłego roku, brytyjski tygodnik „In Touch" twierdzi, że Kate Middleton spodziewa się drugiej córki. Para książęca jednak nie potwierdziła tych doniesień – na razie więc trzeba traktować je jako plotki.

Zobacz także

Trzecie dziecko brytyjskiej pary książęcej będzie piąte w linii do brytyjskiego tronu, po księciu Walii Karolu, księciu Williamie, księciu George'u i księżniczce Charlotte .

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować przyszłym potrójnym rodzicom!

RadioZET.pl/SI