Zamknij

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Książę William miał poinformować królową

Maciej Friedrich
01.10.2019 13:05
Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Książę William miał poinformować królową
fot. Hildegarda Cjujstek/REPORTER/EAST NEWS

Brytyjskie media coraz głośniej mówią o czwartej ciąży księżnej Kate. Według medialnych doniesień książę William poinformował już nawet samą królową Elżbietę II o tej radosnej nowinie. Kolejne „royal baby” ma przyjść na świat niebawem.

Brytyjska rodzina królewska niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Oczywiście wielbiciele monarchii z największą ciekawością śledzą doniesienia o kolejnych potomkach. Hasło „royal baby” elektryzuje opinię publiczną za każdym razem. Warto przypomnieć między innymi euforię po tym, jak Meghan Markle urodziła małego Archiego. W ostatnim czasie natomiast coraz więcej mówi się o kolejnym dziecku księżnej Kate i księcia Williama.

Księżna Kate i książę William będą mieli czwarte dziecko?

Bookmakers.tv podzielił się nowymi rewelacjami na temat rzekomej ciąży księżnej Kate. Według informatorów serwisu książę William przekazał radosną nowinę królowej Elżbiecie II podczas wizyty w zamku Balmoral. Oficjalna informacja o przyjściu na świat kolejnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej ma zostać ogłoszona niebawem.

Szanse, że Kate i William w najbliższych dniach podzielą się z nami nowiną, są naprawdę wysokie. Z ostatnich zakładów wynika, że możemy się spodziewać dużego oświadczenia niebawem, a to oznacza znaczący wzrost zainteresowania rodziną królewską – mówi rzecznik Bookmakers.tv dla Express.co.uk.

 Kolejne dziecko w rodzinie królewskiej? Brytyjskie media o ciąży księżniczki Eugenii

Dowodem na to, że księżna Kate jest w kolejnej ciąży, ma być między innymi fakt, że zmieniła fryzurę. Baczni obserwatorzy monarchii przypominają, że księżna robiła to za każdym razem, kiedy spodziewała się dziecka. Z tego typu spostrzeżeniami kłóci się nieco figura Kate, która pojawiała się ostatnio w dopasowanych strojach. Ciężko było doszukać się u niej ciążowego brzuszka.

Jak sądzicie, czy książę i księżna rzeczywiście spodziewają się dziecka?

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem księżna Kate jest w ciąży?

Liczba głosów:

Księżna Kate i książę William będą mieli czwarte dziecko?
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

RadioZET.pl/MF